Obserwuj w Google News

Karolina Pisarek ze łzami w oczach wyszła od lekarza. Odebrała wyniki badań. Będzie operowana?

2 min. czytania
21.02.2023 22:16
Zareaguj Reakcja

Karolina Pisarek w czasie "Tańca z gwiazdami" trafiła do szpitala z silnym bólem głowy. U finalistki "Top Model 5" stwierdzono powiększenie przysadki mózgowej z torbielą. 25-latka właśnie odebrała wyniki najnowszych badań.

Karolina Pisarek
fot. VIPHOTO/East News

Karolina Pisarek była finalistką 5. edycji "Top Model". Potem brała udział w programie "Ameryka Express" oraz wystąpiła w "Twoja twarz brzmi znajomo" i w "Tańcu z gwiazdami". Obecnie 25-latka spełnia się w roli prezenterki i chętnie dzieli się swoim życiem na Instagramie.

W czerwcu zeszłego roku głośno było o wystawnym ślubie Karoliny Pisarek z Rogerem Sallą i towarzyszącym uroczystości kontrowersjom. O modelce mówi się także w kontekście rzekomego konfliktu z Joanną Krupą, który miał się zacząć na planie "Top Model", gdzie Karolina prowadziła kulisy programu. Niedawno modelka informowała też o wakacjach z ukochanym na Bali i jego nagłej chorobie. Teraz przekazała followersom wiadomość na temat swojego stanu zdrowia. Nie kryła przy tym łez. 

Redakcja poleca

Karolina Pisarek o chorobie. Uniknie operacji?

Gwiazda "Top Model" od dłuższego czasu zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Na początku "Tańca z gwiazdami" modelka trafiła do szpitala z powodu silnego bólu głowy i musiała przejść tomografię komputerową. Lekarze stwierdzili powiększoną przysadkę mózgową i torbiel, która ją uciska. 

- Diagnoza, która została mi przedstawiona dzisiaj, to powiększona przysadka mózgową z torbielą. W mojej głowie znajduje się torbiel. Generalnie kwalifikuję się do operacji, ale doktor powiedział, że dopóki widzę, to można to złagodzić lekami - tłumaczyła modelka. 

W ostatniej relacji na Instastory Karolina Pisarek poinformowała o postępach w leczeniu i dodała, że najprawdopodobniej nie będzie musiała poddawać się operacji. Wyznaniu towarzyszyły łzy szczęścia. 

Dobre wieści! Moja torbiel jest o połowę mniejsza niż poprzednio! Popłakuje sobie z tych całych emocji... Nie powiem, stresowałam się. Dzisiejsze wyniki oznaczają, że w najbliższym czasie nie muszę mieć operacji - powiedziała wzruszona Karolina. 

Przy okazji badań u modelki wykryto jeszcze schorzenie kręgosłupa. Karolina Pisarek wyznała, że ma przepukliny krążków międzykręgowych. - Bardzo prawdopodobne, że to też mogło wywołać wiele bólu, bo miałam nacisk na rdzeń kręgowy - tłumaczyła w wywiadzie. 

Na szczęście przynajmniej jeden problem modelce udało się unormować. Miejmy nadzieję, że wkrótce Karolina Pisarek przekaże jeszcze lepsze wieści o swoim zdrowiu. 

karolina pisarek
fot. Instastory:@karolina_pisarek