Obserwuj w Google News

Partnerka Skiby przerywa milczenie. Odpowiedziała na hejt. "Nie chciałam być utrzymanką"

2 min. czytania
25.01.2023 11:17
Zareaguj Reakcja

Karolina Kempińska, partnerka Krzysztofa Skiby, postanowiła skomentować negatywne komentarze pod swoim adresem. Związek modelki ze znanym z grupy Big Cyc Krzysztofem Skibą wywołał lawinę internetowego hejtu.

Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska
fot. screen: Instagram @skibabigcyc

Krzysztof Skiba zyskał ogromną popularność jako tekściarz i showman występujący w rockowej grupie Big Cyc. Jest także docenianym satyrykiem, dziennikarzem i felietonistą, którego testy często ośmieszają polskie środowisko polityczne. Obecnie w mediach temat Skiby pojawia się jednak najczęściej w kontekście jego nowego związku. 58-latek w grudniu 2022 roku poinformował, że jest w separacji z żoną i ogłosił, że odnalazł nową miłość. Wybranką gwiazdora Big Cyca jest młodsza od niego o 26 lat modelka Karolina Kempińska. Niestety, różnica wieku między zakochanymi wywołała falę negatywnych komentarzy, z którymi partnerka Krzysztofa postanowiła się rozprawić.

Karolina Kempińska odpowiada na hejt. Oskarżono ją o bycie "utrzymanką" Krzysztofa Skiby

Karolina Kempińska na swoim profilu na Instagramie postanowiła odnieść się do nieprzychylnych komentarzy na temat jej związku z Krzysztofem Skibą. Pojawiały się nawet opinie, że modelka związała się z felietonistą dla pieniędzy i rozgłosu. Podkreśliła, że sama zarabia na siebie, a z partnerem połączyło ją bezinteresowne uczucie.

- Na co dzień pracuję w firmie informatycznej, fotomodelingiem tylko dorabiam, sama od zawsze na siebie zarabiam, nigdy nie chciałam być niczyją utrzymanką i nie jestem (...) Myślę, że nie ma nic bardziej „czystego”, niż uczucie wywodząca się z pięknej przyjaźni i dbania o drugą osobę. (…) Kto, podchodząc pod sześćdziesiątkę, zmienia całe swoje wygodne i uporządkowane życie? Do takiej sytuacji dochodzi tylko w obliczu wielkiej miłości - stwierdiła Karolina.

Kempińska podkreśliła, że nie ma zamiaru po raz kolejny odpowiadać na zaczepki hejterów.

- To jedyny raz, kiedy odpisuje na złośliwości anonimowych ludzi w necie w komentarzach, więcej nie mam zamiaru. Peace and Love - podsumowała.

Do krytycznych komentarzy odniósł się także Krzysztof Skiba.

Redakcja poleca

Krzysztof Skiba skomentował związek z Karoliną Kempińską. Nie zaniedbał rodziny?

W rozmowie z Gazetą Wyborczą Trójmiasto Skiba skomentował plotki dotyczące związku z młodszą kobietą. Zdradził także, że zadbał o byłą żonę.

- Plotkarskie media zrobiły z naszego związku sensację, ponieważ Karolina jest modelką, jest ładna i dużo młodsza ode mnie. U nas ciągle dominuje taki stereotyp, że jak modelka, to pewnie głupia, a Karolina jest wykształconą osobą, po studiach, mówi biegle trzema językami. I połączyła nas miłość. Najpierw było koleżeństwo, potem przyjaźń, a potem miłość. Moje dotychczasowe małżeństwo legło w gruzach. Z Renatą to także była wielka miłość, ale po 34 latach coś się wypaliło. Mamy dwóch dorosłych synów. Zabezpieczyłem finansowo rodzinę, właściwie zostawiłem w Gdańsku cały majątek. Żonie zostawiłem spory dom, zabrałem tylko samochód, który jest mi potrzebny do pracy, i dwie walizki - poinformował.