Obserwuj w Google News

Skiba szczerze o rozwodzie i nowej miłości. „Nie chciałem się męczyć”

2 min. czytania
23.01.2023 11:46
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Skiba dwa miesiące temu potwierdził, że jego żona, Renata, to już przeszłość. Teraz pała miłością do młodszej o 26 lat modelki Karoliny. Artysta powiedział, co czuł u boku wieloletniej ukochanej. Niektórym może się to nie spodobać.

Krzysztof Skiba
fot. screen Instagram skibabigcyc

Krzysztof Skiba już jakiś czas temu został „wyśledzony” - tabloidy spekulowały, że rozstaje się z żoną i bryluje w towarzystwie młodszej kobiety. Plotki okazały się prawdą. Artysta kilka tygodni temu poinformował, że pozostaje z Renatą w separacji. Rozwód jest już tylko kwestią czasu. Krzysztof Skiba coraz śmielej pokazuje się z nową ukochaną i wiele wskazuje na to, że poprosił ją o rękę. Modelka chętnie chwaliła się okazałym pierścionkiem.

Zobacz także:  Krzysztof Skiba miażdży gwiazdy TVP. Padły mocne oskarżenia!

Krzysztof Skiba opowiada o odejściu od żony

Krzysztof Skiba o swoich miłosnych wzlotach i upadkach opowiedział w rozmowie dla „trojmiasto.wyborcza.pl”. Artysta uważa, że z jego związku z Karoliną zrobiono sensację z powodu różnicy wieku. Zaznaczył, że nie jest „głupią modelką” - kobieta ma wykształcenie i biegle mówi w trzech językach. Uczucie pojawiało się stopniowo.

- Najpierw było koleżeństwo, potem przyjaźń, a potem miłość. Moje dotychczasowe małżeństwo legło w gruzach. Z Renatą to także była wielka miłość, ale po 34 latach coś się wypaliło. Mamy dwóch dorosłych synów. Zabezpieczyłem finansowo rodzinę, właściwie zostawiłem w Gdańsku cały majątek. Żonie zostawiłem spory dom, zabrałem tylko samochód, który jest mi potrzebny do pracy, i dwie walizki – mówił Krzysztof Skiba dla „trojmiasto.wyborcza.pl”.

Artysta stwierdził, że ma wielu kolegów, którzy trwają w wieloletnich związkach i się w nich męczą, a on nie chciał właśnie tej męki przeżywać. Krzysztof Skiba szukał muzy – i znalazł. Karolina go odmłodziła i dodała poweru w codziennym życiu.

Redakcja poleca

- Poza tym jestem artystą i potrzebuję muzy, a ta młoda kobieta sprawia, że mam energię, chce mi się żyć i czuję, jakbym znowu miał 18 lat! Oczywiście komentarze w plotkarskich mediach były straszne, że stary dziad znalazł sobie młodą laskę – mówił lider zespołu Big Cyc.

Krzysztof Skiba odwołał się też do spekulacji, które można przeczytać o jego związku w internecie. Artysta ma „spać na forsie i być obywatelem Kanady”, stąd powodzenie u młodszej kobiety.

RadioZET.pl/trojmiasto.wyborcza.pl

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl