Obserwuj w Google News

Karolina Gilon gorzko o Paulinie Smaszcz: „Niech nie zazdrości”

2 min. czytania
10.11.2022 20:18
Zareaguj Reakcja

Kolejna gwiazda postanowiła wypowiedzieć się o medialnej przepychance między Pauliną Smaszcz a Izabelą Janachowską. Karolina Gilon opowiedziała się po stronie byłej tancerki, w ostrych słowach komentując zachowanie „kobiety petardy”. Miała też cenną radę dla skonfliktowanych pań.

Karolina Gilon i Paulina Smaszcz
fot. TRICOLORS/VIPPHOTO/East News

Nie milkną echa głośnego konfliktu Pauliny Smaszcz z Izabelą Janachowską. Była żona Macieja Kurzajewskiego w dosadny sposób oznajmiła, co sądzi o prezenterce po tym, jak ta wbiła jej szpilę, sugerując, że Smaszcz jest nieszczęśliwa, dlatego żywo komentuje życie innych osób.

Iza Janachowska, która wychodzi za mąż za milionera, czyli strzela sobie z nim dzidziusia, a on opuszcza żonę, która jest w średnim wieku?

– odgryzła się odważnie dziennikarka.

Zobacz także:  Izabela Janachowska ostro odpowiedziała Paulinie Smaszcz. Wojna gwiazd? "Rzygać mi się chce"

Karolina Gilon ma radę dla Smaszcz i Janachowskiej: „Niech Iza pomoże koleżance”

Konflikt między celebrytkami zaognił się do tego stopnia, że w sprawę zaangażowali się przedstawiciele prawni obu stron. Na przykre słowa Smaszcz zareagowała nie tylko Janachowska, ale również jej mąż, Krzysztof Jabłoński.

Dalej sprawą zajmują się już nasi prawnicy, więc my nie będziemy udzielać kolejnych komentarzy. Jesteśmy na wakacjach i ten bardzo cenny dla nas czas przeznaczymy naszej rodzinie

 – powiedział w rozmowie z „Faktem”.

O publicznym praniu brudów wypowiadało się już wielu celebrytów, w tym Aleksandra Kwaśniewska, która wyznała, że nie rozumie sensu medialnych potyczek, a jej samej szkoda byłoby na nie energii.

Redakcja poleca

Do sprawy odniosła się także Karolina Gilon. Prezenterka poproszona o komentarz w sprawie, którą przez ostatnie dni żyją media, dosadnie wyjaśniła, co myśli o skandalu.

Uważam, że w tym przypadku powinny załatwić to prywatnie. Tutaj ewidentnie jest chęć wbijania komuś szpilki i uważam, że to jest bez sensu. Powinnyśmy uczyć się tego pozytywnego podejścia, a nie kto z kim sypia, kto z kim ma dziecko. Kogo to obchodzi, mnie to nie boli. Ktoś chce wyrwać milionera, to niech wyrywa i nie zazdrości

– powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post, uderzając w Paulinę Smaszcz.

Prowadząca „Love Island” podzieliła się też dobrą radą, która mogłaby pomóc w pogodzeniu zwaśnionych celebrytek. Nawiązała do opublikowanych przez Janachowską wiadomości, w których była żona Macieja Kurzajewskiego miała prosić ją o polecenie „fajnego kolegi”.

- To niech Iza pomoże koleżance, pogodzą się i będzie git – podsumowała.

Myślicie, że któraś z pań odniesie się do słów Karoliny Gilon?

RadioZet.pl/Jastrząb Post

Kożuchowska
10 Zobacz galerię
fot. Instagram