Zamknij

Julia Wieniawa wyjedzie z Polski? Opowiedziała o karierze za granicą. "Wyjechać i próbować"

08.12.2022 21:23

Julia Wieniawa w Polsce zyskała status gwiazdy, ale czy sława w naszym kraju to szczyt jej marzeń? W wywiadzie młoda aktorka zdradziła, że rozważa spróbowanie swoich sił za granicą. Zostanie gwiazdą Hollywood?

Julia Wieniawa
fot. LUKASZ SZELAG/REPORTER/ EAST NEWS

Julia Wieniawa jest przykładem na to, że w polskim show-biznesie można wspiąć się na szczyt w błyskawicznym tempie. Jeszcze kilka lat temu aktorka była znana głównie z roli w "Rodzince.pl", dziś jest jedną z najpopularniejszych polskich celebrytek, zarabia duże pieniądze i bryluje na branżowych imprezach. Mogliśmy oglądać ją na gali 30-lecia Polsatu, gdzie wywołała zamieszanie, pojawiając się w towarzystwie byłego partnera Nikodema Rozbickiego. W rozmowie z Plotkiem Julia zdradziła, czy planuje iść za ciosem i spróbować swoich sił w zagranicznych produkcjach.

Julia Wieniawa wyjedzie robić karierę za granicą? Opowiedziała o planach zawodowych

Julię mogliśmy oglądać w serialu "Zawsze warto", gdzie występowała między innymi z Weroniką Rosati. 23-letnia Wieniawa zdradziła, czy chciałaby wzorem starszej koleżanki rozwijać swoją karierę poza granicami Polski i szukać angaży w zagranicznych produkcjach. Oczywiście nie miałaby nic przeciwko światowej karierze, ale fani nie muszą, na razie, martwić się, że Julia opuści nasz kraj.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

- To wszystko jest kwestia tego, żeby tam wyjechać i po prostu próbować. To może zająć naprawdę dużo czasu, czasami się zdarza, że szybciej to komuś wyjdzie, jednak trzeba postawić na tę kartę. Ja mam dużo pracy w Polsce i to wymagałoby odcięcia się od rodzimego show-biznesu. Może kiedyś, nie mówię nie, jest to gdzieś z tylu głowy na liście marzeń, ale też nie mam presji - poinformowała.

W Polsce Wieniawa cieszy się ugruntowaną pozycją i nie narzeka na brak zawodowych propozycji. W 2023 roku mamy zobaczyć ją w roli Andżeliki w serialu "Teściowie". Na ekranie pojawi się obok między innymi Cezarego Pazury, Joanny Kurowskiej i Piotra Gąsowskiego. Z powodzeniem radzi sobie także jako wokalistka. Trudno się zatem dziwić, że młoda gwiazda nie musi szukać spełnienia poza granicami naszego kraju.

loader