Obserwuj w Google News

Julia Wieniawa dostała program w TVN? „Widzimy się w nowym sezonie”

2 min. czytania
27.06.2023 13:06
Zareaguj Reakcja

Julia Wieniawa podzieliła się na Instagramie wspaniałą wiadomością dla swoich fanów. Okazuje się, że już wkrótce zobaczą ją w hitowym programie TVN.

Julia Wieniawa w Top Model
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS/Instagram/@juliawieniawa/screen

Kolejny sukces Julii Wieniawy. Młoda gwiazda w swoim niedawnym stories na Instagramie zapowiedziała fanom, że już wkrótce zobaczą ją w jednym z najpopularniejszych programów. Mowa o „Top model”. Jaka będzie jej rola?

Julia Wieniawa w „Top model”. Zostanie jurorką?

Julia Wieniawa wciąż cieszy się olbrzymią popularnością jako aktorka, piosenkarka i influencerka, a także właścicielka marki odzieżowej. Nic nie wskazuje na to, aby to miało się w najbliższym czasie zmienić. Wciąż jest rozchwytywana i chwali się w sieci nowymi projektami. Właśnie podzieliła się na Instagramie krótką zajawką z planu „Top model”. Nie wiadomo dokładnie, w jakim charakterze Julia Wieniawa zagości w programie TVN, bo gwiazda tego nie ujawnia w swoim stories. Do materiału dodała tylko kilka słów:

Już niebawem spotkamy się w nowym sezonie „Top model”

- napisała.

Trudno zakładać, że będzie jurorką show, ale z dużą pewnością pojawi się po prostu jako gościni. Zresztą byłby to nie pierwszy taki jej udział w tym programie, bo wcześniej już w „Top model” wystąpiła w 2020 roku. Wtedy zresztą jej występ bardzo się spodobał i zgarnęła mnóstwo pochwał za rozbierane sesje zdjęciowe, w których asystowała. Nagłówki krzyczały, że „dała czadu”, więc i tym razem jej fani mogą być prawie pewni, że zaprezentuje im coś naprawdę ciekawego.

Zmiany w 12. sezonie "Top model". Co nowego?

Jak wiadomo, nowy, dwunasty już sezon „Top model”, ruszy we wrześniu, a widzów czeka sporo zmian. Jedną z najważniejszych będzie zwiększenie nagrody pieniężnej – będzie to już nie 100, a 200 tysięcy złotych dla zwycięzcy.

Ponadto wygrany lub wygrana otrzyma kontrakt z agencją Selective Management oraz pojawi się na okładce prestiżowego magazynu modowego. Inna ważną zmianą są nowe godziny emisji: Nie będzie to już środowy wieczór, tylko sobota. Czekamy z niecierpliwością.

Julia Wieniawa w Top Model
fot. Instagram/@juliawieniawa/screen
Polskie gwiazdy, które były w polityce
9 Zobacz galerię
fot. Paweł Wodzyński/EAST NEWS, Krzysztof Kaniewski/REPORTER/EAST NEWS, ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS, Jacek DomińskiI/REPORTER/EAST NEWS