Obserwuj w Google News

Julia Wieniawa chce podbić zagranicę: „Mam jeszcze wiele do pokazania”

2 min. czytania
21.11.2022 13:06
Zareaguj Reakcja

Julia Wieniawa była niedawno bohaterką cyklu „Kulisy sławy” TVN i opowiedziała o dalszych planach dotyczących jej kariery. Gwiazda nie wyklucza, że spróbuje swoich sił poza granicami Polski.

julia-wieniawa-chce-podbic-zagranice
fot. VIPHOTO/East News

Julia Wieniawa nie zwalnia tempa. Piosenkarka zapowiedziała, że wkrótce wyruszy w trasę koncertową promującą jej debiutancką płytę „Omamy”. Gwiazda nie zamierza też rezygnować z aktorstwa. W kinach można oglądać najnowszy film z jej udziałem. W „Nie cudzołóż, nie kradnij” występuje u boku Mateusza Banasiuka i Cezarego Pazury, dla którego to już setna rola w karierze. Wieniawa była ostatnio bohaterką wydania „Kulis sławy” TVN i opowiedziała o planach na dalszą karierę. Okazuje się, że gwiazda chce podbić zagranicę. Co jeszcze zdradziła młoda artystka?

Redakcja poleca

Julia Wieniawa marzy o karierze za granicą. Podbije rynek muzyczny czy filmowy?

Julia przyznała, że wbrew powszechnemu przekonaniu nie ma skrupulatnie rozpisanego planu jej aktywności zawodowych. Aktualnie skupia się na rozwoju muzycznym i nagrywa drugą płytę.

Chcę iść za ciosem i robić muzykę dalej, bo to daje mi ogromną radość

- powiedziała dziennikarzom w wywiadzie dla stacji TVN.

Z artykułu Wirtualnej Polski możemy dowiedzieć się, że Wieniawa nie rezygnuje jednak z aktorstwa i właśnie na tym polu chce zabłysnąć poza granicami Polski.

Dalej też chcę grać w filmach. Może kiedyś spróbować swoich sił za granicą, ale nie mam też większych oczekiwań. Jak się uda, to super, jak nie, to spoko. I tak już jestem naprawdę zadowolona z tego, co się dzieje. Szkolę angielski i zobaczymy

- wyznała artystka i stwierdziła, że „ma jeszcze wiele do pokazania w Polsce”.

Zobacz także: Dlaczego Wieniawa i Rozbicki się rozstali? Znamy powód

Marta Wieniawa, mama i menadżerka Julii, podkreśla, że jej córka jest dopiero na początku swej drogi, a w wieku 23 lat nie można mówić o „szczycie kariery”.

Jak spotkamy się za 10, 15 lat i zrobimy kolejne „Kulisy sławy”, to będziemy mieć jeszcze wiele tematów do omówienia. A na razie to są początki

- zapowiedziała dumna z córki.

Oglądaj