Obserwuj w Google News

Janusz Panasewicz o występie Polaków na mundialu. Atakuje trenera. "Obrzydliwy mecz, wstyd"

2 min. czytania
23.11.2022 13:17
Zareaguj Reakcja

Janusz Panasewicz w ostrych słowach skomentował mecz polskiej reprezentacji z Meksykiem na mundialu. Wokalista Lady Pank nie przebierał w słowach, dostało się nawet byłemu szkoleniowcowi naszych sportowców. 

Janusz Panasewicz
fot. screen: Instagram @panas_ewicz

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Katar 2022 trwają w najlepsze, za nami pierwszy mecz reprezentacji Polski. Niestety, spotkania z Meksykiem nie można zaliczyć do udanych. Choć zremisowaliśmy bezbramkowo, jakość gry Polaków pozostawiała wiele do życzenia. Zdaniem wielu osób pokazaliśmy się z bardzo złej strony i jesteśmy, po reprezentacji Kataru, najgorzej zapowiadającą się drużyną. Podobnego zdania jest Janusz Panasewicz. Lider Lady Pank nie szczędził naszym graczom gorzkich słów.

Redakcja poleca

Janusz Panasewicz zawiedziony meczem z Meksykiem. Wokalista Lady Pank skrytykował polskich piłkarzy

Janusz Panasewicz zabrał głos w sprawie meczu z Meksykiem pod postem swojego znajomego. Wokalista nie pozostawił na polskiej reprezentacji suchej nitki, bezlitośnie wytykając błędy i nieudolność w rozgrywaniu akcji. Jego zdaniem byliśmy świadkami odpychającego występu.

- To był obrzydliwy mecz w wykonaniu tej drużyny, pozbawiony odrobiny pozytywizmu, lekkości i choćby próby improwizacji. Granie każdej akcji od bramkarza na tzw. lagę służyło głównie stracie piłki jak najdalej od własnej bramki, aby się ustrzec natychmiastowej straty bramki i w wariancie optymistycznym liczenie na błąd któregoś z obrońców, czyli gra na aferę. Tak już nikt na świecie nie gra, bo to obciach - cytuje słowa Panasewicza "Super Express".

66-latek nie był także zachwycony komentującym mecz byłym szkoleniowcem polskiej reprezentacji, Jerzym Brzęczkiem. Jego profesjonalizm ocenił bardzo nisko.

- Nieudaczny gość od gry obrzydliwej. Dwa w jednym. Wstyd - stwierdził.

Czy Panasewicz nie był dla naszych sportowców zbyt surowy?