Obserwuj w Google News

„Hit na Mundial” w Radiu ZET. Pomóż nam stworzyć kolejną zwrotkę piłkarskiego przeboju

1 min. czytania
02.12.2022 11:44
Zareaguj Reakcja

Zabawa z „Hitem na Mundial” trwa. Nasi słuchacze tak świetnie się spisali i zasypali nas gotowymi wersami, że chcemy stworzyć jeszcze jedną zwrotkę przed meczem z Francuzami. Weź udział w kolejnej części naszej zabawy i zdobądź biało-czerwony zestaw kibica. Co trzeba zrobić? Poniżej szczegółowe informacje.

Hit na Mundial Radio ZET
fot. Radio ZET

Hit na Mundial” doczekał się już kilku wersji, ale jesteśmy gotowi na więcej. Chcesz wesprzeć naszych piłkarzy przed meczem z Francją? Zrób to razem z nami, tworząc kolejną zwrotkę najlepszego mundialowego przeboju w wykonaniu Eweliny Pacyny i Szymona Majewskiego.

Spełniamy Marzenia w Radiu ZET. Wypełnił formularz i napisz nam, o czym marzysz

„Hit na Mundial” w Radiu ZET. Stwórz razem z nami kolejną zwrotkę przeboju

W dniu pierwszego meczu Polaków na mundialu w Katarze zaprezentowaliśmy stworzony razem ze słuchaczami Radia ZET "Hit na Mundial". Od tamtej pory zdążyliśmy już nagrać kilka wersji, ale nadal chcemy więcej. Przed meczem Polska-Francja w 1/8 finału ruszamy z kolejną częścią piłkarskiej zabawy, którą chcemy zagrzać do walki polskich piłkarzy. 

Jak to zrobić? W najbliższą sobotę słuchaj uważnie audycji "Czas Wolny" w Radia ZET. Twoim zadaniem będzie stworzyć najlepszy wers do gotowego już tekstu piosenki. Na autora najlepszego rymu czeka biało-czerwony zestaw kibica. Pełną wersję "Hitu na Mundial" zaprezentujemy w dzień meczu Polaków.

Poniżej możesz posłuchać ostatniej wersji "Hitu na Mundial":

Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdziesz w regulaminie poniżej.