Obserwuj w Google News

Jacek Borkowski walczy z COVID-19. Dramatyczne wyznanie aktora: "Trzymajcie kciuki"

2 min. czytania
15.04.2021 08:27
Zareaguj Reakcja

Jacek Borkowski kilka dni temu trafił do szpitala w związku z trudnym przebiegiem COVID-19. Aktor pokazał wtedy zdjęcie ze szpitala. Teraz zdobył się na dramatyczne wyznanie, dotyczące swojego stanu.

Jacek Borkowski
fot. TRICOLORS/East News

Jacek Borkowski to znany aktor, któremu szeroką sławę przyniosła rola doktora Rafalskiego w serialu "Klan". Kilka dni temu w mediach pojawiły się informacje, że w związku z trudnym przebiegiem COVID-19 gwiazdor trafił do szpitala. Na Facebooku aktor pokazał zdjęcie ze szpitala, na którym widać go podłączonego pod aparaturę tlenową. Na widok ten fani Borkowskiego zareagowali słowami otuchy. Teraz, jak ujawnia "Fakt", aktor poprosił o wsparcie.

Zobacz także: Janusz Tracz powraca. Jak dziś wygląda Dariusz Kowalski, słynny aktor „Plebanii“? 

Jacek Borkowski do fanów: "Trzymajcie kciuki, ledwo oddycham"

16 kwietnia Jacek Borkowski obchodził będzie swoje 62. urodziny. Niestety, wygląda na to, że spędzi je w szpitalu. W rozmowie z "Faktem" aktor zauważył, że nie wie, kiedy wyjdzie ze szpitala. Zdradził, jaki jest jego stan. Borkowski ma typowe objawy koronawirusa: trudności z oddychaniem i kompletny brak sił. Z jego słów wynika, że jest swoim zdrowiem bardzo przybity i obawia się o dalszy przebieg zakażenia. Zdecydował się też na apel do fanów.

"Nie wiem, kiedy z wyjdę ze szpitala. Hospitalizacja u mnie jest niestety konieczna. Czuję się bardzo źle. Tak źle się chyba nigdy nie czułem" - powiedział aktor. "Przede wszystkim ledwo mówię i oddycham. To jest najgorsze. Pomaga mi podawany tlen. Nie mam na nic siły, więc proszę trzymać kciuki, żebym szybko pokonał to cholerstwo" - dodał.

Aktor podziękował też za dotychczasowe wsparcie i miłe komentarze, jakimi zasypują go internauci. "Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia. To miłe i ważne" - dodał. Od czasu publikacji zdjęcia ze szpitala Borkowski skoncentrował się na swoim zdrowiu i nie jest aktywny w social mediach.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl/AS