Obserwuj w Google News

Jacek Borkowski przechodzi Covid-19. Pokazał niepokojące zdjęcie ze szpitala [FOTO]

2 min. czytania
12.04.2021 11:24
Zareaguj Reakcja

Jacek Borkowski trafił z koronawirusem do szpitala. Aktor pokazał zdjęcie z oddziału szpitalnego. W komentarzach popłynęły słowa otuchy i wsparcia od fanów.

Jacek Borkowski
fot. Tricolors/ East News

Jacek Borkowski przechodzi koronawirusa. Stan aktora "Klanu" był na tyle poważny, iż musiał trafić do szpitala. W mediach społecznościowych opublikował zdjęcie z oddziału szpitalnego. Przez problemy z oddychaniem Borkowski musiał mieć założoną maskę tlenową. "No i nie zdążyłem się zaszczepić" - napisał Jacek Borkowski.

Redakcja poleca

Jacek Borkowski przechodzi Covid-19. Pokazał niepokojące zdjęcie ze szpitala [FOTO]

W komentarzach aktor dostał mnóstwo wsparcia od swoich fanów, którzy życzyli mu szybkiego powrotu do zdrowia i dużo sił.

"Mobilizuj się, Jacku. Mam nadzieję, że to lżejsza postać tego świństwa. Kuruj się i szybko wracaj do pełnej formy", "szybkiego powrotu do zdrowia Jacku i woli walki z tym paskudztwem", "ja chorobę mam już za sobą więc wiem co to za paskudztwo. Trzymaj się Jacku, zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia życzę. Będzie dobrze" - pisali fani.

Jacek Borkowski to kolejna znana osoba, która w ostatnim czasie trafiła do szpitala przez koronawirusa. Kilka tygodni temu na szpitalnym oddziale znalazł się Andrzej Piaseczny, który poinformował swoich fanów, że ciężko przechodzi Covid-19. Muzyk na szczęście opuścił już szpital i odpoczywa w domu.

Tymczasem mnóstwo polskich gwiazd ma już za sobą szczepienia. W ostatnim czasie na koronawirusa zaszczepili się m.in. Artur Barciś, Katarzyna Grochola, Andrzej Chyra oraz Bogusław Linda.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET