Zamknij

Ida Nowakowska o piciu alkoholu w Święta: „Jak kto lubi”

08.12.2022 18:03

Ida Nowakowska w najnowszym wywiadzie opowiedziała o swoich przygotowaniach do Świąt Bożego Narodzenia. Celebrytka często podkreśla, że ważne są dla niej wartości chrześcijańskie, dlatego niektórych może zaskoczyć jej stosunek do napojów alkoholowych na wigilijnym stole.

Ida Nowakowska
fot. MAREK KUDELSKI/AGENCJA SE/East News

Ida Nowakowska, prowadząca program „Pytanie na śniadanie” na antenie Telewizji Polskiej, nie ukrywa, że ma dość konserwatywne poglądy. Wielokrotnie zaznaczała, że wychowuje swojego syna w wierze katolickiej oraz zdarzało jej się krytykować innych celebrytów za postępowanie niezgodne z jej przekonaniami.

Zobacz także: Ida Nowakowska oskarżona o ustawkę w Dniu Flagi. Zaprzecza, że lansuje się na patriotyzmie

Ida Nowakowska opowiedziała o Bożym Narodzeniu w jej rodzinie

W najnowszym wywiadzie gwiazda TVP została zapytana o świąteczne zwyczaje. Jak można się domyślić, Boże Narodzenie stanowi dla Nowakowskiej bardzo ważny czas.

U nas święta mają na pewno wymiar bardziej duchowy i do tego jestem przywiązana od dziecka, w takim duchu się wychowywałam. To taki okres, który jest bardzo ważny, bo to są Święta Bożego Narodzenia, czyli Jezus Chrystus się rodzi

 – powiedziała w rozmowie z "Pomponikiem".

Okazuje się, że mimo tradycyjnych przekonań, Nowakowska i jej rodzina nie boją się świątecznych eksperymentów, nawet jeśli nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem.

- U nas kiedyś było 12 potraw, kiedy żyła jeszcze moja babcia, która niesamowicie gotowała i była taką wspaniałą gospodynią. Nasza rodzina z roku na rok wymierała. Było przynajmniej o jednego członka rodziny mniej, więc te Święta są bardziej symboliczne. Staramy się gotować jak najwięcej. Mamy ulubione potrawy, np. bigos wegański, bo mamy wegan u nas. Robimy takie bardziej nowoczesne dania i często nam się nie udają

 – przyznała z rozbrajającą szczerością.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Jeszcze mniej oczywistej odpowiedzi celebrytka udzieliła na pytanie o swój stosunek do picia alkoholu w czasie Świąt. Choć sama nie pije wysokoprocentowych napojów, nie jest ich zdecydowaną przeciwniczką – nawet w tak podniosłym czasie.

Ja nie piję alkoholu, karmię piersią cały czas, więc dla mnie nie jest ten alkohol. Jest tam jakieś wino. Nie jesteśmy anty. Każdy lubi w takim nastroju wypić wino. Wydaje mi się, że jest to też część kolacji. Zależy, jak kto lubi

 – wyjawiła reporterom serwisu.

Spodziewaliście się po Idzie Nowakowskiej takiej otwartości?

RadioZet.pl/Pomponik.pl

loader
Choinka Edyty Pazury
12 Zobacz galerię
fot. Instagram/Edyta Pazura/screen