Obserwuj w Google News

Gwiazda "Rancza" topless. Marta Chodorowska pokazała ciało. "Majestatycznie" [FOTO]

2 min. czytania
27.06.2023 15:01
Zareaguj Reakcja

Marta Chodorowska, jedna z gwiazd serialu "Ranczo" pokazała odważne, wakacyjne zdjęcia. Aktorka postanowiła zapozować przed obiektywem topless, czym wywołała euforię internautów.

Marta Chodorowska topless
fot. screen: Instagram @marta.chodorowska.official

Marta Chodorowska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, która największą sławę zawdzięcza roli w kultowym serialu " Ranczo". W produkcji wcielała się w Klaudię Kozioł, córkę wójta, której szalone pomysły elektryzowały serialowe Wilkowyje. Chodorowską mogliśmy także oglądać w wielu innych serialach, występowała między innymi w "Barwach szczęścia" i "Na Wspólnej", a od 2022 roku wciela się w Julię Malicką w " M jak Miłość". Jest także aktywna w mediach społecznościowych. To właśnie tam pojawiły się wakacyjne zdjęcia aktorki, które zachwyciły internautów.

Marta Chodorowska topless. Wakacyjna sesja zdjęciowa gwiazdy "Rancza"

Marta Chodorowska korzysta z uroków lata, postanowiła między innymi zażyć kąpieli w rzece Liwiec. Na swoim profilu na Instagramie podzieliła się efektami najnowszej sesji zdjęciowej.

- Babie lato - podpisała zdjęcia.

Na fotografiach możemy oglądać 41-latkę brodzącą w wodzie w kostiumie kąpielowym, a w zasadzie jego połowie. Marta pozuje bowiem topless, i choć jest odwrócona plecami do obiektywu, wywołała entuzjastyczne reakcje internautów.

Redakcja poleca

Mara Chodorowska bez stanika. Gwiazda "Rancza" pokazała się topless

Pod zdjęciami Marty Chodorowskiej, na których możemy oglądać ją topless, pojawiły się liczne komentarze zachwyconych fanów. Internauci prześcigali się w prawieniu gwieździe "Rancza" komplementów, niekoniecznie związanych tylko z jej zgrabną sylwetką.

- Piękna kobieta, dobra aktorka, kulturalny człowiek. Serdecznie pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.

- Majestatycznie.

- I kolejna dziewczyna top. Punkt za odwagę, w końcu jest lato. A poza tym nie sposób tu nie wspomnieć o cudnych pośladkach.

- Pani Marto, miałem iść spokojnie spać a tu znów piękne zdjęcia, bo piękna kobieta - czytamy.

Marcie życzymy udanego letniego wypoczynku. Być może zachwyci fanów kolejnymi zdjęciami.