Obserwuj w Google News

Groźna sytuacja w talent show. Prowadzący runął na podłogę. To mogło się źle skończyć

2 min. czytania
30.05.2023 21:20
Zareaguj Reakcja

W brytyjskim "Mam talent" doszło do niespodziewanej sytuacji. Jeden z prowadzących wbiegł na scenę i zaliczył bolesny upadek.

Groźna sytuacja w brytyjskim "Mam talent"
fot. Twitter/@andiamluke/screen

Progamy typu talent show zwykle dostarczają wielu emocji — nie tylko za sprawą występów uczestników, ale także przez to, że decydujące odcinki emitowane są na żywo. W takiej sytuacji nigdy nie da się wszystkiego zaplanować, przez co widzowie często mogą zobaczyć sceny, które absolutnie nie były zaplanowane. Tak też było w niedawnym odcinku brytyjskiego "Mam talent". Sytuacja wyglądała groźnie.

"Mam talent": prowadzący runął na podłogę

Brytyjski " Mam talent" właśnie wszedł w fazę półfinałową. W poniedziałek 29 maja widzowie mogli zobaczyć pierwszy z pięciu odcinków przed wielkim finałem, który zaplanowany jest na 4 czerwca. W tym odcinku zwyciężył zespół taneczny Diversity. Kiedy uczestnicy wykonywali swój pokaz do słynnego hitu "We Are Family" Sister Sledge, na scenę wbiegli prowadzący. Okazało się, że powierzchnia była na tyle śliska, że jeden z nich zaliczył bolesny upadek na pośladki i na plecy. Zaskoczeni tancerze z nietęgimi minami natychmiast do niego podbiegli i pomogli mu wstać. Na szczęście nie zakończyło się żadnymi obrażeniami, choć cała sytuacja wcale nie wyglądała miło.

Sam prowadzący, który zaliczył upadek, szybko zaczął robić sobie z niego żarty:

- Myślałem, że w tym czasie popuściłem w spodnie. Ale nic się nie stało, możemy kontynuować — powiedział.

Co ciekawe, jurorzy, którzy całą sytuację obserwowali z drugiej strony, chyba nie obawiali się, że koledze mogła stać się krzywda. Nie mogli opanować rozbawienia. Filmik z tą sytuacją natychmiast trafił do sieci, a wielu fanów nie na żarty martwiło się o prowadzącego. Na komentarze pełne troski i pytań, produkcja zareagowała krótkim oświadczeniem:

- Nie musicie się martwić. Z Antem wszystko jest w porządku — przekazali.

W polskich programach rozrywkowych również nie brak groźnie wyglądających sytuacji. A niektóre z nich bywały naprawdę drastyczne. Wystarczy wspomnieć, jak kilka miesięcy temu podczas jednego z odcinków "99. Gra o wszystko" znana z "Gogglebox" Iza Zeiske upadła w taki sposób, że uderzyła głową o podłogę, łamiąc kręg szyjny.

Beyonce Justin Timberlake Britney Spears
11 Zobacz galerię
fot. FaceToFace/REPORTER/East News, AFP/EAST NEWS, Photo Image Press / Splash News/EAST NEWS