Obserwuj w Google News

Fia Johansson oskarża Julię Faustynę: "Jesteś pedofilką"

3 min. czytania
13.04.2023 12:05
Zareaguj Reakcja

Fia Johansson, która miała pomóc Julii Wendell dowieść, że ta jest zaginioną przed laty Madeline MacCann zmieniła linię frontu. Kobieta w obszernej relacji na Instagramie wyjawiła, że prowadzi śledztwo przeciwko swojej byłej podopiecznej. Oskarża 21-latkę o pedofilię i powiązanie z niemiecką szajką osób wykorzystująch dzieci. Nadążacie?

Fia Johansson oskarża Julię Wendell o pedofilię. Zwrot w sprawie
fot. Instagram/@persianmedium

O Julii Wendell zrobiło się głośno po tym, jak dziewczyna poinformowała, że może być zaginioną 13 lat temu Madeline MacCann. W odszukiwaniu tożsamości miała jej pomóc detektyw-medium-psycholog-celebrytka Fia Johansson. Kobieta zabrała Julię do USA, zorganizowała jej występ w telewizji i pomogła w zrobieniu testów DNA, które dowiodły, że dziewczyna wcale nie jest Maddie.

Zobacz też:  Julia Faustyna oszukała wszystkich? Fia Johansson przekazała druzgocące wieści

Julia Wendell – co się z nią stało?

Z relacji Fii wynika, że Julia Faustyna nie przyjęła najlepiej informacji o tym, że jest 100-procentową Polką. Dziewczyna wróciła więc do ojczyzny, gdzie miała zostać otoczona opieką ojca i lekarzy specjalistów. „Perskie medium” zaktualizowała sytuację na swoim Instagramie, a następnie skwitowała, że życzy Julii jak najlepiej. Na tym jednak historia się nie kończy. Jula już z Polski podjęła się walki ze swoją ex-przyjaciółką, którą oskarża o wykorzystanie jej dla rozgłosu i reklamy swoich usług.

Nie wiedząc czemu, zarówno Julia jak i Fia zaczęły udostępniać w sieci screeny pogrążające obie panie. Julia próbowała udowodnić, że Fia wcale nie ma tytułu naukowego, którym się posługuje, a Fia próbuje wykazać, że Julia jest zamieszana w pedofilię. „Wojnę screenów” obserwowała youtuberka znana pod pseudonimem Suzanne Marie, a zapisane zdjęcia udostępniła na swoim kanale.

Redakcja poleca

Fia Johansson oskarżyła Julię Wendell o pedofilię

Fia, która tytułuje się mianem medium, zdradziła, że „przejrzała” Wendell. Choć początkowo chciała pomóc dziewczynie, teraz twierdzi, że ta jest zamieszana w wykorzystywanie seksualne nieletnich. - Mam wszystkie dowody na to, że krzywdziłaś małe dzieci – widzimy na jednym z udostępnionych w sieci screenów.

- Znalazłam ludzi, którym sprzedawałaś zdjęcia [dzieci przyp. red.]. Nie zapominaj, że jestem prywatnym detektywem – czytamy dalej.

Julia odpowiedziała Fii, że nie ma pojęcia, o co chodzi i że nie ma nic do ukrycia. „Perskie medium” postanowiła z kolei poinformować o swoich podejrzeniach chłopaka 21-latki. Jej śledztwo miało wykazać, że mężczyzna pomaga Julii w działaniach związanych z pedofilią. Kobieta poinformowała tę dwójkę, że wszczęła śledztwo w sprawie w Polsce. - Rozmawiam z polską policją o wszystkich zdjęciach i twojej aktywności z Julią w sieci – czytamy w kolejnym screenie.

Johansson zarzuciła Julii i jej chłopakowi współpracę z Peterem Ney’em. Kobieta wierzy, że jest on powiązany ze skazanym za morderstwa i pedofilię Martinem Ney’em. Martin był jednym z głównych podejrzanych w sprawie Madeline MacCann.

Zobacz też:  Polska Madeleine McCann w amerykańskiej telewizji. Julia opowiedziała wszystko

- Znaleźliśmy kupców, którym sprzedawaliście zdjęcia. Ona pracowała [Wendell przyp. red.] z Peterem Ney’em i kiedy przestał jej płacić w 2022 roku, stworzyła nowego Instagrama, by zacząć o nim mówić – pisała dalej Fia.

Kobieta uważa, że Julia ze swoim chłopakiem zaplanowali całą akcję już w 2020 roku. Para miała współpracować z niemiecką szajką pedofili, a gdy ci przestali im płacić, postanowili uprzykrzyć im życie. Partner 21-latki odpowiedział na ten zarzut. - Poznałem Julię w 2021 roku – odpisał Fii.

Susanne Marie udostępniła screeny rozmowy Juli Wendell z Fią Fohansson_censored

Screeny rozmów Fii Johansson i Julii Wendell wyciekły do sieci.

‧ fot. screen/youtube
Fia Johansson oskarża Julię i jej chłopaka

Fia Johansson oskarża Julię i jej chłopaka

‧ fot. screen/youtube Suzanne Marie
Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl