Obserwuj w Google News

Ewelina Lisowska pokazała za dużo? Zdjęcie w bikini wywołało burzę. "Dzień tyłka" [FOTO]

2 min. czytania
02.06.2023 12:30
Zareaguj Reakcja

Ewelina Lisowska z okazji Dnia Dziecka opublikowała zdjęcie, na którym odsłoniła pośladki w skąpym bikini. Nie wszyscy internauci byli zachwyceni postem piosenkarki, choć ta zabrała głos w ważnej sprawie. Czy na fotografii odsłoniła zbyt dużo?

Ewelina Lisowska
fot. screen: Instagram @ewelinalisowskaofficial

Ewelina Lisowska rozpoczynała muzyczną karierę jako wokalistka post-hardcore'owej grupy Nurth, ale ogólnopolską rozpoznawalność przyniósł jej udział w programie " X Factor". Porzuciła krzyczany wokal i odniosła sukces dzięki takim hitom jak "W stronę słońca", "Nie mogę zapomnieć" czy "Nieodporny rozum". Na swoim koncie ma także zwycięstwo w 4. edycji " Tańca z gwiazdami". Ewelina jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z fanami swoim życiem osobistym i zawodowym. Nie wstydzi się odważnych zdjęć, na których pokazuje wysportowane ciało. Z okazji Dnia Dziecka piosenkarka dodała post, w którym opowiedziała także o konieczności profilaktycznych badań. Nie wszystkim jednak spodobało się zdjęcie w bikini, które opublikowała.

Ewelina Lisowska w bikini. Pokazała pośladki z okazji Dnia Dziecka

Na profilu Eweliny Lisowskiej na Instagramie pojawił się post opublikowany z okazji Dnia Dziecka. Piosenkarka postanowiła przypomnieć, że dzieckiem można czuć się w każdym wieku, ale by być nim jak najdłużej, warto zadbać o swoje zdrowie. Zachęciła fanów do wykonywania profilaktycznych badań.

- Dziś Dzień Dziecka. Czy po 30-stce wypada go świętować? Oczywiście! Można pozwolić sobie tego dnia na małe lub duże przyjemności, ale można też zrobić coś dla swojego zdrowia!  Ja dzisiejszy dzień zaczęłam od badania krwi. Jestem w tym sumienna i systematyczna, bo mając dwie choroby przewlekłe, badam się co kwartał. Wiem jednak, że wiele osób o tym zapomina. Pamiętajcie, że ważna jest profilaktyka. Zanim zażyjesz polecany suplement od ulubionego influencera, sprawdź, czy twój organizm akurat tego potrzebuje - napisała.

Część internautów zwróciła uwagę na zdjęcie opublikowane przez Ewelinę.

Redakcja poleca

Ewelina Lisowska skrytykowana za zdjęcie w bikini. Gwiazda odsłoniła za dużo?

Jeden z internautów zwrócił Ewelinie uwagę, że zdjęcie w bikini, na którym wokalistka odważnie prezentuje pośladki, nie jest najlepszą ozdobą postu opublikowanego z okazji Dnia Dziecka.

- Dzień dziecka, nie dzień tyłka - napisał.

Zdecydowana większość fanów doceniła jednak zarówno figurę Eweliny, jak i jej wypowiedź.

- Prześliczna, mega zgrabna i seksowna.

- Pięknie powiedziane, najlepszego.

- Jak zawsze perfekcyjna w tym co robisz. Wszystkiego najlepszego z okazji dnia dziecka - czytamy.

Lisowska ma także dobrą wiadomość dla wielbicieli jej muzycznego talentu. Zapowiedziała, że niedługo pochwali się swoimi najnowszymi dokonaniami.