Obserwuj w Google News

Edyta Pazura nową prowadzącą „Dzień dobry TVN”? Jest komentarz

2 min. czytania
13.03.2023 09:34
Zareaguj Reakcja

Edyta Pazura dołączy do ekipy „Dzień dobry TVN” i będzie współprowadzić popularną śniadaniówkę? Widzowie z aprobatą odnoszą się do tego pomysłu. Jest komentarz samej zainteresowanej.

Edyta Pazura
fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/Dzien Dobry TVN/East News

Edyta Pazura miałaby poprowadzić „Dzień dobry TVN”? Na razie w śniadaniówce jest trochę ciasno, a na wizji możemy zobaczyć aż 6 par: Małgorzatę Rozenek z Krzysztofem Skórzyńskim, Filipa Chajzera z Małgorzatą Ohme, Dorotę Wellman z Marcinem Prokopem, Ewę Drzyzgę z Agnieszką Woźniak-Starak, Paulinę Krupińską z Damianem Michałowskim i Annę Kalczyńską z Andrzejem Sołtysikiem. Żona Cezarego Pazury jest przekonana, że wywalono by ją po jednym dniu.

Zobacz także:  Wpadka w „Dzień dobry TVN”. Wściekły widz przerwał program

Edyta Pazura poprowadzi „Dzień dobry TVN”?

Edyta Pazura gościła w sobotnim wydaniu „Dzień dobry TVN”. Oprócz niej do programu zaproszono również Larę Gessler i blogera Michała Będźmirowskiego. Tematem były „rodzicielskie trudy weekendowe”.

Mama Rity, Antoniego i Amelii czuła się przed kamerą jak ryba w wodzie. Wypadła na tyle dobrze, że jeden z obserwujących żonę Cezarego Pazury na Instagramie pokusił się o stwierdzenie, że idealnie pasowałaby nawet na prowadzącą śniadaniówkę. Jak na ten pomysł zareagowała Edyta Pazura?

- Pani Edyto, super. Mogłaby pani prowadzić „Dzień dobry TVN” - brzmiała wiadomość, którą otrzymała żona aktora.

- Nie będę innym robić konkurencji – szybko odpisała.

Redakcja poleca

- Nigdy w życiu. Za mój cięty jęzor zostałabym wywalona po jednym dniu dodała jeszcze Edyta Pazura.

Żona Cezarego Pazury ma już małe doświadczenie przed kamerami. Przez pewien czas wraz z Lidią Popiel na antenie Polsat Cafe prowadziła program „Looksus”. Po małych przygotowaniach zapewne poradziłaby sobie również na antenie TVN.

Edyta Pazura Dzień dobry TVN
fot. screen Instagram edyta_pazura
Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS