Obserwuj w Google News

Edyta Pazura miażdży antyszczepionkowców. „Czeka mnie wysyp gróźb i wyzwisk”

2 min. czytania
06.12.2022 09:40
Zareaguj Reakcja

Edyta Pazura skrytykowała antyszczepionkowców i głosicieli teorii spiskowych. Gwiazda wyjaśniła, dlaczego ich twierdzenia są szkodliwe dla społeczeństwa i poinformowała, że niedługo przyjmie czwartą dawkę szczepionki.

edyta-pazura-miażdży-antyszczepionkowców
fot. Piotr Molecki/East News

Edyta Pazura od 2009 roku tworzy szczęśliwy związek małżeński z Cezarym Pazurą. Para wychowuje trójkę dzieci. Być może to właśnie ze względu na Amelię, Antoniego i Ritę, gwiazda walczy o lepsze jutro, starając się głośno mówić o systemie edukacji i krytykując zwolenników teorii spiskowych. W ostatnim odcinku podcastu „Kobieta z PAZUREM” celebrytka naraziła się przede wszystkim na atak antyszczepionkowców.

- Czeka mnie nowy wysyp gróźb i wyzwisk. No trudno… Jakoś to przeżyję - zapowiedziała temat rozmowy Pazura.

Redakcja poleca

Edyta Pazura ostro skrytykowała fanatyzm zwolenników teorii spiskowych

Pazura rozprawiła się z wieloma mitami na temat pandemii i wyśmiała wymysły o szczepionce przeciw COVID-19 jako „narzędziu depopulacji”.

- Dla mnie wielką zagadką będzie jedna kwestia. Jak to jest, że od alkoholu rocznie umiera 3 mln osób na świecie, w tym około 12 tys. Polaków i nikt nie podnosi larum, że to eksperyment i forma depopulacji ludzkości, a szczepionka przeciwko COVID-19, która finalnie uratowała już ponad 20 mln istnień na świecie, jest podobno czystym złem? - zastanawiała się Edyta, krytykując zmyślone świadectwa ludzi znających osoby, które nagle zmarły po przyjęciu szczepionki, czemu mają przeczyć statystyki zgonów osób młodych.

Pazura wyraziła też swój sprzeciw wobec fanatyków antyszczepionkowych atakujących innych ze względu na ich poglądy.

- Wnioskiem tego odcinka jest jeden przekaz. Możesz wierzyć w lewoskrętną witaminę C za 200 zł, która nie istnieje - jest to Twoja sprawa i Twojego portfela. Jeżeli jednak zmienia się to w fanatyzm i stajesz się niebezpieczny dla innych, to nie ma na to zgody - podkreśliła Edyta.

Wcześniej gwiazda opowiedziała się przeciwko przymusowi szczepień i mówiła o konieczności edukacji społeczeństwa. Wydaje się, że teraz dołożyła własną cegiełkę do akcji propagowania szczepień. Zapowiedziała też, że wkrótce sama przyjmie czwartą dawkę szczepionki przeciwko koronawirusowi.