Obserwuj w Google News

Dominika Gwit w zaawansowanej ciąży rozbawiła fanów. Do kogo się porównała?

2 min. czytania
21.12.2022 21:43
Zareaguj Reakcja

Domika Gwit pokazała, że ma do siebie dystans i opublikowała w sieci zabawne zestawienie zdjęć. Kogo przypomina ciężarna gwiazda?

dominika-gwit-w-zaawansowanej-ciąży-rozbawiła-fanów-do-kogo-się-porownała
fot. Instagram (@dominikagwit)

Dominika Gwit oczekuje na przyjście na świat jej pierwszego dziecka. Aktorka zdążyła już zdradzić płeć maleństwa i opowiedzieć, że pociecha nieźle „fika koziołki”. Gwiazda relacjonuje przebieg ciąży w mediach społecznościowych i choć miała nie przytyć dużo w jej trakcie i tak zaczęła przypominać pewną znaną wszystkim postać. Gwit podzieliła się z fanami zabawnym spostrzeżeniem.

Redakcja poleca

Tak wygląda Dominika Gwit w zaawansowanej ciąży. Kogo wam przypomina?

Aktorka ogłosiła, że spodziewa się dziecka z partnerem w sierpniu 2022 roku. Choć nie znamy planowanego terminu porodu, po rozmiarze jej ciążowego brzuszka Gwit można wnioskować, że ten zbliża się wielkimi krokami. Gwiazda, przeglądając się w lustrze, zauważyła, że zaczyna kogoś przypominać. Nie od dziś wiadomo, że Dominika ma duży dystans do siebie, dlatego też postanowiła wprawić fanów w dobry nastrój.

Na jej Instagramie znalazło się zabawne zestawienie zdjęć, na którym aktorka porównuje się do Obelixa, czyli postaci znanej z komiksów i filmów o dzielnych Galach. Gwit pieczołowicie odwzorowała pozę kompana Asterixa, odchylając się do tyłu i prezentując okazały brzuszek. Na rękach trzymała też kota, który udawał psiego kompana fikcyjnego bohatera, Idefixa.

Fani celebrytki byli zachwyceni i razem z nią śmiali się i żartowali w komentarzach.

- Inteligenty człowiek umie się śmiać z samego siebie. Dlatego tak Panią lubię.

- Jesteś niemożliwa, brawa za dystans.

- Ja tak wyglądam pół roku po porodzie.

- Mój mąż też na mnie wolał Obelix. Mało co się różniłam. Jeszcze perfidnie moje krótkie spodenki naciągałam tak wysoko, jak było możliwe.

- I tak trzeba. Boskie poczucie humoru - pisali, życząc Gwit i jej dziecku zdrowia.