Obserwuj w Google News

Dominika Gwit o ciąży i planach na przyszłość. Jest jej coraz ciężej

Anna Skalik
2 min. czytania
14.10.2022 14:18
Zareaguj Reakcja

Dominika Gwit jest już w trzecim trymestrze ciąży. Synek gwiazdy przyjdzie na świat w grudniu, ale póki co mama jeszcze nie rezygnuje z obowiązków zawodowych. Zdradziła, jakie są jej plany.

Dominika Gwit
fot. Instagram/@dominikagwit/screen

Pod koniec sierpnia Dominika Gwit ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Jak wiadomo, maluch ma urodzić się zimą. Teraz aktorka jest w coraz bardziej zaawansowanej ciąży, a w niedawnym wywiadzie ujawniła, że jest jej coraz trudniej podołać obowiązkom zawodowym.

Dominika Gwit przy okazji premiery filmu „Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle” odpowiedziała na kilka pytań, związanych z przygotowaniami do roli mamy.

Zobacz także: Jednak skandal w TVP? Chodzi o Cichopek i Kurzajewskiego. „Przyszedł przykaz z góry”

Dominika Gwit o ciąży i planach na przyszłość. Jest jej coraz ciężej

Jak aktorka ujawniła w rozmowie z dziennikarzem serwisu Świat Gwiazd, jeszcze do końca października będzie realizowała swoje obowiązki zawodowe, a potem odda się przygotowaniom do roli matki. Aktorka zauważyła, że ciąża przebiega u niej bardzo dobrze, a dzięki temu, że nie ma żadnych zachcianek, łatwiej jest jej kontrolować dietę. To sprawiło, że do tej pory nie przybyło jej kilogramów. Mimo wszystko, jak twierdzi Gwit, jest jej coraz ciężej.

Daję jeszcze radę, choć jest coraz ciężej, nie ukrywam

– przyznała szczerze ciężarna Dominika Gwit.

Redakcja poleca

Co ciekawe, aktorka planuje bardzo szybko powrót do pracy.

- Od listopada skupiam się już przede wszystkim na najważniejszej roli, czyli do roli mamy, która już zimą się rozpocznie. No a później, w przyszłym roku wrócę do pracy. Powolutku to wszystko jakoś ogarnę – zdradziła Dominika Gwit.