Obserwuj w Google News

Coi Leray skradła show w prześwitującej sukience. Nie pozostawiła wiele wyobraźni

2 min. czytania
26.01.2023 13:44
Zareaguj Reakcja

Autorka viralowego hitu "Players" skradła uwagę na niedawnym wydarzeniu organizowanym przez Yves Saint Laurent. Hołdując wartościom reprezentowanym przez kampanię Free The Nipple, raperka zdecydowała się na prostą, ale niezwykle odważną kreację. Jej czarna sukienka zrobiła prawdziwą furorę w sieci.

Coi Leray skradła show w prześwitującej sukience. Nie pozostawiła wiele wyobraźni
fot. Marechal Aurore/ABACA/Abaca/East News

Coi Leray nie ma ostatnio czasu na odpoczynek. Raperka zalicza sukces za sukcesem, wzbudzając coraz większe zainteresowanie internautów i fanów współczesnego rapu. Kiedy jej najnowszy hit "Players" pnie się na szczyt listy przebojów, Leray podbija sieć dzięki niezwykle odważnej kreacji, w której pojawiła się na niedawnym evencie pod szyldem Yves Saint Laurent.

Zobacz także: Rafał Maślak dołącza do grona celebrytów pozujących nago. Nowa moda wśród polskich Instagramerów?
Więcej:

Coi Leray w prześwitującej sukience. Raperka skradła show podczas Paris Fashion Week

Paryski Fashion Week to jedno z najważniejszych show-bizowych wydarzeń. Projektanci wykorzystują je, by pochwalić się swoimi flagowymi kolekcjami, a dla celebrytów jest to okazja, by zabłysnąć w środowisku najbardziej wpływowych ludzi świata rozrywki i mody. Coi Lerai wykorzystała ją w pełni.

Młoda raperka skradła show podczas eventu organizowanego przez Yves Saint Laurent, pokazując się w prostej, prześwitującej sukience. W dodatku wcale nie unikała fleszy.

Coi Leray wykorzystała trendy kreowane przez czwartą falę feminizmu, odrzucając patriarchalne normy społeczne, których pokłosiem jest między innymi cenzura elementów kobiecego ciała w przestrzeni publicznej. Świadomie lub nie artystka hołdowała wartościom reprezentowanym przez kampanię Free The Nipple, skupiającą się na marginalizacji obrazu piersi w przestrzeni publicznej.

Redakcja poleca

Kim jest Coi Leray?

Coi Leray zadebiutowała w 2018 roku, publikując mixtape "Everythingcoz" na platformie Soundcloud. Druga składanka jej autorstwa ukazała się rok później pod szyldem wytwórni Republic Records. W 2019 roku Coi Leray towarzyszyła Trippiemu Reddowi w trasie koncertowej, choć na komercyjny sukces musiała poczekać aż do roku 2021. Wtedy to ukazał się jej singiel "No More Parties", który został uwzględniony w zestawieniu Billboard Hot 100 i w krótkim czasie okrył się platyną.

Leray w dużej mierze zawdzięcza swoją rozpoznawalność platformom społecznościowym, takim jak TikTok, na których jej piosenki są wykorzystywane w formie tła do krótkich, viralowych nagrań.

Źródła: RadioZET.pl