Obserwuj w Google News

Były menadżer Dody nie żyje. Jakub Majoch zmarł w wieku 38 lat

2 min. czytania
08.03.2023 17:34
Zareaguj Reakcja

Nie żyje Jakub Majoch, były menedżer Dody i wielu innych polskich celebrytów. Przykrą informację o jego odejściu przekazała pogrążona w smutku rodzina. Ujawniła także okoliczności tragedii. Mężczyzna miał zaledwie 38 lat.

Jakub Majoch
fot. Agnieszka K. Jurek/East News

Jakub Majoch to pochodzący z Warszawy biznesmen, który prężnie działał w świecie polskiego show-biznesu. Przez lata pełnił funkcję menadżera gwiazd takich jak Renata Przemyk, Kayah czy Maciej Maleńczuk. Ma też na swoim koncie współpracę z Dodą, która zakończyła się dość dużym konfliktem. Wieść o odejściu 38-latka była ogromnym zaskoczeniem dla najbliższych mężczyzny.

Zobacz także:  David Jolicoeur nie żyje. Raper miał tylko 54 lata

Jakub Majoch współpracował z Dodą. Prowadził też klub muzyczny

Jakub Majoch prowadził klub muzyczny w Warszawie, a od 2008 roku był związany z wytwórnią płytową QM Music, z którą współpracowało wiele polskich gwiazd. W 2011 roku mężczyzna menadżerem Dody, jednak miało dojść między nimi do konfliktu, który skończył się policyjną interwencją.

Tak to prawda, Doda mnie zaatakowała. Mam niewielkiego krwiaka przy lewym oku. Całą sprawę już zgłosiłem na policję. Byłem również u lekarza, który sporządził odpowiedni raport

 – mówił Majoch w rozmowie z „Faktem”.

Według doniesień celebrytka miała być pod wpływem alkoholu i zaatakować biznesmena z powodu nieporozumień na tle finansowym. Sprawa zakończyła się jednak umorzeniem z powodu braku wystarczających dowodów.

Redakcja poleca

Jakub Majoch nie żyje. Tragiczne wieści przekazała rodzina biznesmena

Warszawski przedsiębiorca miał od pewnego czasu zmagać się z chorobą i w ostatnim czasie przebywać w szpitalu. 8 marca 2023 roku rodzina Jakuba Majocha zamieściła w mediach społecznościowych smutne wieści.

Z ogromnym smutkiem informujemy, że 2 marca 2023 r., w obliczu choroby, odszedł od nas w wieku 38 lat ukochany Tatuś, Syn i nasz Przyjaciel Jakub Majoch. Zjednoczeni w bólu zawiadamiamy, że msza pogrzebowa odbędzie się 10 marca 2023 r. (piątek) o godz. 12:00 w Kościele pw. N.M.P (przy ul. Ks. Zygmunta Sajny 2) w Górze Kalwarii, po czym nastąpi kondukt na cmentarz miejscowy

– poinformowano za pośrednictwem portalu Facebook.

Biznesmen jakiś czas temu zniknął show-biznesu, a komentarze zamieszczane pod informacją o jego śmierci sugerują, że miał poważne problemy ze zdrowiem.

Rodzinie i najbliższym Jakuba Majocha składamy najszczersze kondolencje.

RadioZet.pl/"Fakt"

Gwiazdy, które odeszły. Te znane osoby zmarły w 2021 roku [GALERIA]
20 Zobacz galerię
fot. Bartosz KRUPA/East News/ MW/East News