Obserwuj w Google News

Blanka Lipińska wskrzesza martwy ogród. Pomalowała krzaki zieloną farbą

2 min. czytania
05.06.2023 13:52
Zareaguj Reakcja

Blanka Lipińska co jakiś czas raczy swoich fanów treściami home&garden. W niedzielę jednak pisarka postanowiła przejść samą siebie, chwaląc się filmikiem, na którym wskrzesza martwe krzewy za pomocą farby i spryskiwacza. 

Blanka Lipińska pomalowała krzaki zieloną farbą
fot. VIPHOTO/East News

Blanka Lipińska niejednokrotnie udowadniała już, że można zaliczyć ją do grona tych barwniejszych postaci polskiego show-biznesu. Słynna „pornopisarka”, której książki doczekały się ekranizacji, a te z kolei kilku nominacji do złotych malin i węży, regularnie dzieli się w sieci nowinkami ze swojego życia, które zdecydowanie nie obfituje w nudę.

Jakiś czas temu celebrytka wprowadziła się do nowego mieszkania, w którym, jak zdążyła już pokazać, dominują designerskie rozwiązania. Kran z wodą gazowaną, stół ukryty w ścianie czy elektryczne szuflady, to tylko niektóre z luksusowych bajerów, jakimi Lipińska mogła się dotychczas pochwalić. Wiele wskazuje jednak na to, że lubująca się w nowościach celebrytka najwidoczniej postanowiła rozwinąć także swoje zainteresowania ogrodowe, o czym poinformowała na Instagramie za sprawą swojego niedzielnego cyklu Q&A.

Redakcja poleca

Blanka Lipińska na tropie ogrodniczych innowacji

„Sarkastyczna niedziela” to cykl, w którym Blanka odpowiada na pytania swoich fanów. Jeden z nich postanowił zapytać idolkę o jeden z jej najbardziej nietypowych pomysłów, na co Lipińska zdecydowała się odpowiedzieć za pomocą materiału audiowizualnego, na którym przyznała się do… malowania krzewów.

Słuchajcie, teraz Wam coś zabawnego pokażę, bo moje krzewy niestety zeżarła choroba i nie mógł nic na to poradzić ogrodnik i teraz czekamy na donice. No i znalazłam w internecie filmik, na którym chłop maluje trawę i wyobraźcie sobie, że znalazłam barwnik do roślin… naturalny, widzicie? I teraz będziemy sobie po prostu malować krzewy - – powiedziała radośnie, demonstrując farbowanie spryskiwaczem.
Blanka Lipińska maluje krzaki
fot. Instagram @blanka_lipinska
Blanka Lipińska i przygoda w ogrodzie
fot. Instagram @blanka_lipinska
Podobno się to nie zmywa przy deszczu, jak pada. Dziwnie pachnie, ale nie chemicznie, tylko tak dziwnie i to się rozrabia. Kupuje się taką mieszankę, rozrabia się i powinno się mieć taki spryskiwacz specjalny, jak do oprysku, no ale my na razie sprawdziliśmy tym i… na przykład to drzewo jest całe pomalowane. Trochę nam to czasu zajmie, ale będą zielone - – mówiła.

Cały materiał wzbogacono też o bonusowy filmik ze wspomnianym przez nią „chłopem malującym trawę”, który najwidoczniej wywołał wielkie poruszenie wśród fandomu celebrytki.

Jesteście zachwyceni tym odkryciem… ja też - – skwitowała.
Blanka Lipińska i proces farbowania
fot. Instagram @blanka_lipinska
Blanka Lipińska i prezentacja środka
fot. Instagram @blanka_lipinska
Ogrodnicze inspiracje Blanki Lipińskiej
fot. Instagram @blanka_lipinska

Zobacz też: Rozsierdzona Blanka Lipińska zwraca się do fanki. „Czy wam wali w łeb?”

RadioZET.pl

Największe skandale Jarosława Jakimowicza. Co zrobił gwiazdor TVP Info?
4 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News