Obserwuj w Google News

Magdalena Ogórek dostała nowy program w TVP. Wiadomo, z kim go poprowadzi

1 min. czytania
09.06.2023 12:22
Zareaguj Reakcja

Magdalena Ogórek jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych pracownic Telewizji Polskiej. Widzowie publicznego nadawcy mogą kojarzyć ją z takich programów jak „Raport Polityczny”, „Plan dnia”, „W tyle wizji” i „W kontrze”. Niedługo pojawi się w nowym formacie TVP.

"Arena poglądów". Magdalena Ogórek dostała nowy program w TVP. Z kim go poprowadzi?
fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER

Magdalena Ogórek swoją karierę rozpoczęła jako działaczka polityczna, choć trudno byłoby jej przypisać spektakularne sukcesy na tym polu. Nie powiodło jej się podczas wyborów do Sejmu w 2011 roku, a cztery lata później wzięła udział w wyścigu po fotel prezydenta – również bez powodzenia.

Nie zrobiła kariery w polityce, więc robi ją w telewizji. Magdalena Ogórek jest jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Przez pewien czas prowadziła „W kontrze” – kontrowersyjny program, którego twarzą jest Jarosław Jakimowicz. Znana jest także z takich formatów jak „Raport polityczny”, „Plan dnia” i „W tyle wizji”. Już niedługo pojawi się także w nowym programie publicznego nadawcy.

Magdalena Ogórek poprowadzi nowy program TVP

Portal Wirtualnemedia.pl informuje, że Magdalena Ogórek dostała kolejny program Telewizji Polskiej. „Arena poglądów” ma być formatem publicystycznym z udziałem widowni, w którym poruszane będą aktualne tematy związane z życiem politycznym w Polsce. Drugą twarzą nowego programu będzie Miłosz Kłeczek.

Pierwszy odcinek „Areny poglądów” pojawi się w TVP1 12 czerwca o godzinie 22:30.

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News

Źródła: RadioZET.pl/Wirtualnemedia.pl