Obserwuj w Google News

Anna Mucha namawia Katarzynę Cichopek na nowy projekt. Fani bezlitośni

2 min. czytania
27.02.2023 23:16
Zareaguj Reakcja

Anna Mucha podzieliła się w mediach społecznościowych zdjęciem, do którego zapozowała z Katarzyną Cichopek. Aktorka pochwaliła się również planami dotyczącymi wspólnego projektu – fani zapytani o opinię nie byli zbyt entuzjastycznie nastawieni. „Kasi już podziękujemy” – można przeczytać na Instagramie.

Anna Mucha i Katarzyna Cichopek
fot. VIPHOTO/East News

Anna Mucha i Katarzyna Cichopek poznały się planie serialu „M jak miłość” emitowanego na antenie TVP. Przez lata grały bliskie przyjaciółki i zapałały do siebie sympatią również prywatnie. Celebrytki ostatnio spotkały się podczas urlopu w górach i zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcie. Mucha pochwaliła się fanom, że planuje wspólny projekt z prowadzącą „Pytania na śniadanie” i zapytała ich o opinię. Co na to obserwatorzy?

Zobacz także:  Rozsierdzona Anna Mucha ma dość. Chce bezwzględnego zakazu dla turystów

Anna Mucha i Katarzyna Cichopek poznały się na planie „M jak miłość”

„M jak miłość” gości na ekranach widzów Telewizji Polskiej od 2000 roku. Anna Mucha i Katarzyna Cichopek od lat wcielają się w role serialowych przyjaciółek, będąc w bliskich relacjach również w życiu prywatnym. Celebrytki zbliżyły się do siebie, gdy w 2011 roku obie zostały mamami.

Przyjeżdżam na plan z dziećmi. Ania i ja mamy wspólny pokój, w którym nasze dzieci się bawią. Między nimi jest tylko miesiąc różnicy, więc jest fajnie, wymieniamy się różnymi spostrzeżeniami na temat rozwoju dzieciaków. Pracujemy też razem na planie, więc jak jesteśmy na górze – bo dzieciaki zostają na dole – to już się skupiamy na pracy i wyłączamy się trochę z tego klimatu macierzyńskiego

– opowiadała ukochana Macieja Kurzajewskiego w rozmowie z „Newserią”.

W sieci można znaleźć też ciepłe słowa skierowane przez przyjaciółkę w stronę Cichopek.

Razem na planie, razem w teatrze, uwielbiam tę Dziewuchę. Kaśka jest cudowna!

– zachwycała się prezenterką Mucha w mediach społecznościowych.

Anna Mucha planuje nowy projekt z Katarzyną Cichopek. Co na to fani?

Gwiazdy miały ostatnio okazję spotkać się na górskim wyjeździe – na instagramowym profilu Anny Muchy pojawiło się zdjęcie z Katarzyną Cichopek. W opisie fotografii autorka poinformowała fanów o planach na nowy wspólny projekt.

Czasem łatwiej się spotkać w ten sposób niż w Warszawie. Namawiam Katarzynę Cichopek na udział w moim kolejnym projekcie. Chcecie zobaczyć Kasię w nowej roli?

– zwróciła się do obserwatorów.

Chyba nie takiej reakcji spodziewała się celebrytka – internauci nie byli zachwyceni jej pomysłem, najwyraźniej mając dość oglądania Cichopek.

Nie. Kasi już podziękujemy.
Nie, dzięki. Już i tak jest jej wszędzie pełno. Wystarczy
Nie. Już mi z lodówki wygląda, nie muszę nawet otwierać drzwi. Sama się wciska

– pisali niezadowoleni użytkownicy Instagrama.

A Wy co myślicie o nowym projekcie z Katarzyną Cichopek w roli głównej?

RadioZet.pl/”Newseria”

Katarzyna-Cichopek-w-parku-z-córką-Wolała-telefon-od-wspólnej-zabawy
8 Zobacz galerię
fot. Exclusive - RadioZET.pl