Obserwuj w Google News

Aleksander Kwaśniewski ma przepis na udane małżeństwo. „Miłość nie cierpi nudy”

2 min. czytania
14.02.2023 14:08
Zareaguj Reakcja

Aleksander Kwaśniewski udzielił wywiadu i zdradził, jak zamierza spędzić z żoną Walentynki. Okazuje się, że były prezydent Polski to prawdziwy romantyk i dba o małżonkę nie tylko od święta.

kwaśniewski-ma-przepis-na-udane-małżeństwo-miłość-nie-cierpi-nudy
fot. Jacek Dominski/East News, Piotr Kamionka/East News

Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy od lat tworzą udany związek. W tym roku para będzie obchodzić 44. rocznicę ślubu. Ona wspierała go w okresie prezydentury, on trwał przy niej, gdy robiła karierę w TVN Style. Z okazji Walentynek Aleksander Kwaśniewski udzielił wywiadu, w którym opowiedział o łączącym ich uczuciu. Jaki jest przepis na udane małżeństwo według byłego prezydenta Polski?

Redakcja poleca

Aleksander Kwaśniewski to romantyk. Opowiedział o miłości do żony i zdradził, jak spędzą Walentynki

Choć rozmowa z dziennikarzami Super Expressu miała miejsce w związku z obchodami święta zakochanych, Aleksander Kwaśniewski przyznaje, że stara się dbać o romantyzm każdego dnia w roku.

- Walentynki? My celebrujemy naszą miłość przez cały rok. (...) Jak? Śniadanie do łóżka, kwiaty bez okazji i wspólne wyjazdy - wymieniał prezydent, zdradzając, jak dba o małżonkę. „Miłość nie cierpi nudy!” - podsumował bez chwili zastanowienia.

Portal dodaje, że Kwaśniewscy spędzają wspólny czas na wiele sposobów. W sezonie zimowym często decydują się na wypad na narty. Ostatnio pojechali nawet do Szwajcarii, by uprawiać ukochany sport w Alpach. Polityk podkreśla, że jeden specjalny dzień w roku nie wystarczy, by podtrzymać uczucie między dwojgiem ludzi.

- Żona jest najważniejszą osobą w moim życiu i ona musi to czuć. A ja wiem, że to ja jestem dla niej najważniejszy i to się liczy. Jeden świąteczny dzień sprawy nie załatwi. Miłość trzeba potraktować poważnie. Miłość wymaga wysiłku i kto tego wysiłku nie podejmie, to przegra – skwitował. „Kocham moją żonę!” - wykrzyczał z uśmiechem.

Czułości mężowi nie szczędziła też Jolanta Kwaśniewska. Sego czasu udzieliła ona wywiadu dla Newsweeka, w którym zdradziła, co najbardziej ceni sobie w związku z Aleksandrem.

- Zawsze powtarzam, że jak jest się we dwójkę, to piękną rzeczą jest to, że te wszystkie szczęśliwe momenty mamy z kim dzielić i sobie je opowiadać, ale wtedy, kiedy jest marnie, to też ten ból, te nieszczęścia dzieli się na dwa. Także tylko trzeba pielęgnować to uczucie, podlewać - mówiła.

Zazdrościcie im tak udanej relacji? A może sami będziecie w tym roku obchodzić kolejną rocznicę ślubu i możecie się pochwalić szczęśliwym pożyciem małżeńskim?