Obserwuj w Google News

Agata Kulesza okradziona? Dom aktorki miał zostać splądrowany. "Wynieśli, co się dało"

2 min. czytania
14.05.2023 17:12
Zareaguj Reakcja

W mediach pojawiła się niezwykle smutna informacja dotycząca Agaty Kuleszy. Nadmorski dom aktorki miał paść ofiarą włamania, a złodzieje nie tylko ukradli wartościowe przedmioty, ale także dokonali wielu zniszczeń.

Agata Kulesza okradziona?
fot. screen: Instagram @agatakulesza_aktorka

Agata Kulesza to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, doceniana szczególnie za doskonałe role dramatyczne. Na swoim koncie ma kreacje w tak wielkich hitach jak obsypana nagrodami "Ida", "Moje córki krowy", "Zimna wojna" czy "Róża". Świetnie odnalazła się także jako aktorka serialowa, mogliśmy oglądać ją między innymi w " Rodzince.pl" i "Pułapce", od 2021 roku wciela się Alicję Mazur w kryminalnej produkcji "Skazana". Niestety, według medialnych doniesień w życiu Agaty Kuleszy miała wydarzyć się wyjątkowo nieprzyjemna sytuacja. Jak poinformował tygodnik "Na żywo", dom gwiazdy został okradziony.

Agata Kulesza okradziona? Dom aktorki miał paść ofiarą włamywaczy

Zdaniem tygodnika złodzieje włamali się do nadmorskiego domu Agaty Kuleszy, w którym aktorka zwykła odpoczywać i regenerować siły po wyczerpującej pracy na planie.

- Agata Kulesza ma powody do zmartwień. Jak informuje jeden z tygodników, włamano się do jej nadmorskiej posiadłości, która przez wiele lat dawała jej ukojenie i odpoczynek od intensywnych planów zdjęciowych - czytamy w portalu Teleshow Wirtualnej Polski.

Według "Na żywo" złodzieje nie tylko wynieśli cenne przedmioty, ale także dokonali poważnych zniszczeń.

- Ktoś brutalnie do niego wtargnął i naruszył jej poczucie bezpieczeństwa. Weszli do niego i wynieśli, co się dało, a część rzeczy zniszczyli. Dla aktorki to koszmarny cios (...) Agata zadaje sobie pytanie, czy inwestować w to miejsce, ciągnąć prąd, zakładać kamery, alarm czy jednak z bólem domek sprzedać (...) Nie chce żyć w lęku, że ktoś znów naruszy jej azyl - czytamy.

Kulesza, która nie zwykła dzielić się zbyt często prywatnymi informacjami, nie skomentowała rewelacji tygodnika.

Redakcja poleca

Dom Agaty Kuleszy okradziony? Aktorka urządziła sobie azyl nad morzem

Agata Kulesza miała kupić domek nad morzem, by móc wyciszyć się w ustronnym miejscu. Do inwestycji miała namówić ją córka po tym, jak aktorka rozwiodła się z Marcinem Figurskim.

- To miejsce jest dla mnie bardzo ważne, uwielbiam je. Jeśli nie mogę tam jechać, jadą moi przyjaciele. Nie ma przymusu. Jest luz. Ten domek to miejsce, w którym mogę się schować. Jest przestrzeń, spokój i kwitnące malwy, które zasadziłam - cytuje słowa 51-latki "Na żywo".

Wolelibyśmy, żeby informacja o włamaniu do domu Agaty Kuleszy okazała się tylko plotką.