Obserwuj w Google News

Zofia Zborowska źle znosi ciążę. Aktorka walczy z krwotokami. Tak wygląda jej codzienność [FOTO]

2 min. czytania
30.04.2021 10:43
Zareaguj Reakcja

Zofia Zborowska spodziewa się dziecka z Andrzejem Wroną. Aktorka cierpi na trombofilię, do tego regularnie zmaga się z krwotokami z nosa. Córka Wiktora Zborowskiego pokazała fanom, jak często wyglądają jej poranki. 

Zofia Zborowska
fot. VIPHOTO/East News

Zofia Zborowska niedługo urodzi pierwsze dziecko. Aktorka jest w ciąży z siatkarzem Andrzejem Wroną, którego poślubiła w sierpniu 2019 roku. Córka Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej regularnie opowiada na Instagramie o swoim samopoczuciu i choć stara się to robić z właściwą sobie dozą humoru, tak naprawdę wcale nie jest jej do śmiechu. Lekarze zdiagnozowali u niej poważną chorobę, która może powodować problemy z donoszeniem ciąży.

Zofia Zborowska cierpi na trombofilię - schorzenie charakteryzujące się zwiększoną krzepliwością krwi i tworzeniem się skrzepów. Trombofilia jest szczególnie niebezpieczna dla kobiet w ciąży. Może prowadzić do poronień, zahamowania wzrostu płodu lub powikłań położniczych. Aktorka musi teraz na siebie szczególnie uważać. Niestety, przez nie najlepsze samopoczucie musiała zrezygnować z pracy w serialu "Tajemnica zawodowa".

Musiałam zrezygnować i leżeć plackiem przez miesiąc. Serial czekał na mnie trzy tygodnie, ale dłużej nie mógł, bo odwołali lokację. Cholerny smutek, ale i tak się cieszę, że mogłam tam być przez parę odcinków - wyznała Zofia Zborowska.

Zofia Zborowska zdradziła, gdzie poznała męża. "Andrzej leje ze mnie do tej pory"

Zofia Zborowska cierpi na krwotoki z nosa w ciąży 

Córka Wiktora Zborowskiego stara się nie załamywać dolegliwościami związanymi ze swoim stanem, choć nie jest jej łatwo. Aktorka zmaga się z uporczywymi krwotokami z nosa. Prawie każdego dnia musi chodzić z tamponem z chusteczki. O tym, jak wyglądają jej poranki, najlepiej świadczy zdjęcie, które gwiazda opublikowała na Instastories.

Krew z nosa co rano - napisała Zborowska na smutnym selfie i dodała hasztag "uroki ciąży"

Krwawienia z nosa u kobiet w ciąży występują dość często i przeważnie nie oznaczają niczego poważnego. Aktorka na szczęście jest pod dobrą opieką. Wypada tylko życzyć, żeby nieprzyjemne dolegliwości nie przysłoniły jej radości z oczekiwania na dziecko. 

Zofia Zborowska wściekła się na komentarz internautki: "Hit, no k***a hit! Poszło o jej ciążę

zosia zborowska
fot. Instastory:@zborowskazofia