Zamknij

Zniesmaczona Kożuchowska komentuje wywiad u Magdy Mołek

14.10.2022 14:56

Małgorzata Kożuchowska odniosła się do wywiadu, jakiego pod koniec września udzieliła Magdzie Mołek. Wyjaśniła, dlaczego w trakcie rozmowy unikała kontaktu wzrokowego i nie czuła się pewnie. Co sprawiło jej dyskomfort?

Małgorzata JKożuchowska i Magda Mołek
fot. Artur Zawadzki/Piotr Kamionka/East News

Małgorzata Kożuchowska pojawiła się na youtubowym kanale Magdy Mołek pod koniec zeszłego miesiąca. Choć żadna z celebrytek nie należy do czołówki skandalistek, wywiad, jaki przeprowadziła dziennikarka z aktorką wzbudził wiele emocji.

Zobacz także: Kożuchowska o konflikcie z Łepkowską: "Nie było żadnych przeprosin" [WIDEO]

Małgorzata Kożuchowska gorzko o rozmowie z Magdą Mołek.  "Odpowiedzialność za rozmowę spada na dziennikarza”

Widzowie kanału zauważyli bowiem, że z rozmowy obu pań wynika, jakoby za sobą nie przepadały. Skąd takie wnioski? Małgorzata Kożuchowska miała spoglądać w dół ekranu, ewidentnie uciekając przed kontaktem wzrokowym. Aktorka odniosła się do tych zarzutów w wywiadzie dla serwisu Pomponik.

 Wytłumaczyła, że sytuacja wynikła z powodu sposobu realizacji materiału.

Ja byłam u siebie w domu, widziałam aparat, ale nie widziałam Magdy. I to jest taka nie do końca komfortowa sytuacja, kiedy swojego rozmówcę słyszy się tylko w słuchawkach, nie widząc jego twarzy

–  oznajmiła Kożuchowska, po czym dodała, że winę za niekomfortową sytuację ponosi jedynie Magda Mołek.

- Odpowiedzialność za rozmowę i to, w jaki sposób jest prowadzona, spada na dziennikarza. Nie wiem, jak się Magda z tym czuje, bo jeszcze nie miałam okazji z nią rozmawiać – zakończyła.

Myślicie, że Mołek zareaguje na jej słowa?

RadioZet.pl/Pomponik.pl

loader
Kożuchowska
10 Zobacz galerię
fot. Instagram