Zamknij

Wpadka w TVP Info. Dziennikarka miała włączony mikrofon, wszystko poszło na wizji [WIDEO]

12.02.2021 17:20

Wpadka w TVP Info. Dziennikarka programu informacyjnego zaliczyła małą wtopę w programie na żywo. Nie spodziewała się, że jej komentarz usłyszą tysiące widzów przed telewizorami.

Wpadka TVP Info
fot. Stanislaw Bielski/REPORTER/East News

Wpadki telewizyjne zawsze wzbudzają ogromne zainteresowanie widzów. Nie da się ukryć, że programy nadawane na żywo stanowią spore wyzwanie i są ciężkie w realizacji. Ciężko zapanować nad tym, co pojawi się w kadrze i jakie problemy techniczne napotka produkcja. Szczególne wyzwanie stoi przed dziennikarzami, którzy nie mają szans na powtórzenie nieudanych fragmentów wypowiedzi.

Zobacz także: Wpadka podczas koncertu kolęd w TVP. Zabawne, co zobaczyli widzowie [FOTO]

Dziennikarka TVP Info zaliczyła wpadkę w programie [WIDEO]

Ostatnio w internecie pojawiło się nagranie z drobnej wpadki w programie TVP Info. Prezenterka ze studia musiała przerwać rozmową z reporterką po to, żeby wyemitować konferencję prasową. Na ekranie pojawił się Wojciech Andrusiewicz, rzecznik Ministerstwa Zdrowia. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie to, że dziennikarka wciąż miała włączony swój mikrofon, przez co widzowie mogli usłyszeć jej prywatne komentarze.

- Trochę ją przekrzyczałam (...) Nie widziałam, czy on już gada, nie gada. W tej masce nic nie widać - słychać w tle konferencji.

Wpadka szybko została zauważona i głos dziennikarki nie zakłócał dalszej części wypowiedzi rzecznika Ministerstwa Zdrowia.

loader