Obserwuj w Google News

Vesna Leszczyńska ma za sobą głośny debiut. Tak dzisiaj wygląda córka Roberta Leszczyńskiego [FOTO]

2 min. czytania
22.04.2021 14:47
Zareaguj Reakcja

Vesna Leszczyńska to 17-letnia córka zmarłego w 2015 roku dziennikarza muzycznego Roberta Leszczyńskiego i aktorki Alicji Borkowskiej. Nastolatka planuje karierę w show-biznesie, a na swoim koncie ma już głośny debiut w musicalu "Metro".

Alicja Borkowska
fot. VIPHOTO/East News

Vesna Leszczyńska miała 12 lat, gdy zmarł jej tato -  Robert Leszczyński. Dziennikarz muzyczny, którego fani najbardziej kojarzą z programu "Idol", zmarł w 2015 roku w wieku 43 lat. Dziennikarz zmarł nagle w wyniku zaburzeń metabolicznych w przebiegu cukrzycy. Zostawił trzy córki.

Jedna z nich, Vesna Leszczyńska, ze związku Leszczyńskiego z aktorką Alicją Borkowską postanowiła, że zwiąże swoją karierę z show-biznesem.

Zobacz też:  Legenda polskiej estrady walczy z guzem mózgu. Potrzebna jest pomoc

Vesna Leszczyńska ma za sobą głośny debiut. Tak dzisiaj wygląda córka Roberta Leszczyńskiego [FOTO]

"To jest moje największe marzenie, żeby zostać aktorką. Zaczęłam bardzo nad sobą pracować w tym zakresie, otaczałam się wieloma bardzo inspirującymi ludźmi" - mówiła Vesna w rozmowie z "Dzień Dobry TVN".

17-latka oprócz aktorstwa szlifuje też swój głos. Vesna tworzy jazzowe covery, którymi dzieli się w internecie. Vesna doskonale też wie, jak ważne jest wykształcenie mzuyczne. Nastolatka skończyła szkołę muzyczną na kierunku wiolonczeli. Jakiś czas temu zadebiutowała również w głośnym musicalu "Metro", a na scenie pojawiła się razem ze swoją mamą.

Alicja Borkowska zdradziła, że o Vesnę upomniał się sam Janusz Józefowicz.

"Ja wchodzę do teatru, a tu wychodzi Józek. Mówi do mnie: „A to twoja córka. To dlaczego ona jeszcze do mnie nie przyszła? Co to jest?” - wspominała Borkowska w rozmowie z "Dzień Dobry TVN".

Borkowska przyznała, że nie jest zachwycona tym, iż córka planuje karierę w show-biznesie.

"Robiłam wszystko, żeby ona tego nie robiła. To jest kompletny brak stabilności. I jak sobie pomyślisz, że twoje dziecko ma mieć takie samo życie, wiesz, ile cię to kosztuje nerwów, zdrowia, wszystkiego, to myślisz sobie: Nie, tylko nie to" - powiedziała zatroskana mama.

"To było mi trochę przeznaczone. Jeśli mama była, to ja też będę" - powiedziała Vesna w rozmowie z "Dzień Dobry TVN".