Obserwuj w Google News

Top Model: Homoseksualna para na castingu. Jury podjęło zaskakującą decyzję [WIDEO]

2 min. czytania
10.09.2020 14:54
Zareaguj Reakcja

"Top Model" znów zaskakuje widzów. W drugim odcinku castingów do 9. edycji pojawiła się homoseksualna para. Modelki Agnieszka Skrzeczkowska i Karolina Brzuszczyńska pragnęły dostać się do programu. Jaką decyzję podjęło jury?

Top Model
fot. Bartosz Krupa/East News

"Top Model" to jeden z najbardziej popularnych programów emitowanych na TVN. W środę 9 września wyemitowany został drugi odcinek 9. edycji show. Początkujący modele i modelki starali się zaprezentować jak najlepiej, aby olśnić surowe jury i dostać się do domu modelek. W składzie jurorów jak zwykle zobaczyliśmy Joanną Krupę, Marcina Tyszkę, Dawida Wolińskiego i Katarzynę Sokołowską. Za kulisami uczestników wspierał Michał Piróg.

W drugim odcinku castingów pojawiło się wiele ciekawych osobowości. Zobaczyliśmy między innymi uczestniczkę, która zdobyła złoty bilet. Uwagę internautów przykuł także Łukasz - model o nietypowej urodzie. Na wybiegu pojawił się także duet. Agnieszka Skrzeczkowska i Karolina Brzuszczyńska są razem od ponad 3 lat. O zakwalifikowanie do programu ubiegały się razem. Decyzja jury była jednak zaskakująca.

Zobacz także: Top Model: W programie pojawił się uczestnik z poprzedniej edycji. Schudł 30 kilogramów [FOTO]

Top Model: Para lesbijek na castingu

Choć jurorzy byli zaintrygowaniu urodą obu kobiet, ostatecznie tylko Agnieszka została wybrana do kolejnego etapu. Choć para chciała dostać się do programu razem, Karolina nie wyglądała na zawiedzioną - wyraźnie cieszyła się z sukcesu swojej narzeczonej.

Agnieszka i Karolina są parą od trzech lat. Podczas rozmowy za kulisami z Michałem Pirógiem przyznały także, że są zaręczone. Dziewczyny planują ślub w Barcelonie. Od lat działają razem w mediach społecznościowych - prowadzą wspólny kanał na YouTube pod nazwą "Power Girls". Są także aktywne na Tik Toku oraz Instagramie.

Myślicie, że Agnieszka Skrzeczkowska poradzi sobie w programie?