Zamknij

Tatiana Okupnik ostrzega przed oszustami. Internauci mogli stracić pieniądze [WIDEO]

31.12.2020 08:23

Tatiana Okupnik chciała pomóc dwóm chorym chłopcom, ale jej dobroć została perfidnie wykorzystana przez oszustów. Była gwiazda Blue Cafe za pośrednictwem sieci przestrzegła internautów przed działalnością bandytów i zapewniła, że podjęła odpowiednie kroki.

Tatiana Okupnik
fot. VIPHOTO/East News

Tatiana Okupnik zrobiła ogromną karierę jako wokalistka grupy Blue Cafe. Piosenkarka i autorka tekstów współtworzyła takie hity jak "You May Be In Love", "Do nieba, do piekła" czy "Love Song", które przez lata święciły tryumfy. Wraz z zespołem reprezentowała nawet Polskę na Konkursie Piosenki Eurowizji 2004. Ostatecznie drogi Tatiany i Blue Cafe rozeszły się, a artystka postawiła na karierę solową. Wydała trzy albumy, ostatni z nich, "Blizna", ukazała się w 2014 roku. Okupnik doskonale radziła sobie także jako osobowość telewizyjna. Wielokrotnie była konferansjerką, prowadziła między innymi program "Gwiazdy tańczą na lodzie" i zasiadała w fotelu jurorki "X Factor". Zajęła 2. miejsce w finale 3. edycji "Tańca z gwiazdami" emitowanej na antenie Polsatu.

Obecnie Tatiana Okupnik wycofała się z show-biznesu i skupiła na działalności w mediach społecznościowych. W ostatnich miesiącach głośno było o jej nagraniach dotyczących macierzyństwa i depresji poporodowej, w których często odważnie mówi o komplikacjach poporodowych, a nawet pokazuje szokujące zdjęcia ciała po porodzie. Swoją popularność postanowiła wykorzystać także, by pomóc dwóm chorym chłopcom. Nie do wiary, że jej chęć pomocy została wykorzystana przez oszustów, którzy chcieli okraść darczyńców.

ZOBACZ TAKŻE:  Maffashion oszukana na dekoracji choinki? Pokazała efekt za 800 zł. "Nabieranie ludzi" [FOTO]

Tatiana Okupnik oszukana. Fani mogli stracić pieniądze, sprawa na policji

Tatiana Okupnik chciała pomóc dwóm chłopcom cierpiącym na rdzeniowy zanik mięśni. Razem z innymi gwiazdami, między innymi Anną Lewandowską czy Małgorzatą Kożuchowską, zaangażowała się w zbiórkę pieniędzy na leczenie. Okazuje się, że znaleźli się godni potępienia oszuści, którzy chcieli wykorzystać wizerunek Tatiany, by okraść internautów. Poinformowała o tym sama Okupnik.

- Uwaga na oszustów! Ktoś podszywa się pode mnie, wysyłając do Was na FB rzekomo z mojego konta wiadomości, w których dziękuje się wam za udostępnianie moich postów dotyczących Katusia i Maciusia. Jesteście informowani, że w zamian za to możecie wygrać pieniądze, że wystarczy kliknąć podany link. Link przekierowuje do strony, gdzie proszeni jesteście o podanie danych m.in. danych do karty! Absolutnie nie podawajcie żadnych swoich danych! Ja nie organizuję żadnego konkursu! To oszuści, którzy próbują Was okraść! (...) Obrzydlistwo oszustów, którzy żerują na tragedii Kajtusia i Maciusia, ich rodzin i na Waszej empatii jest ogromne, dlatego proszę o pomoc w zgłaszaniu na FB. Proszę Was, reagujmy! - napisała piosenkarka.

Tatiana poinformowała także o zgłoszeniu sprawy na policję. Poradziła fanom, jakie kroki mają podjąć, by nie stracić wrażliwych danych lub pieniędzy.

- Sprawa zgłoszona jest na policję. Jeśli ktokolwiek z Was został oszukany, proszę o kontakt w wiadomości prywatnej. Ci, co podali dane z karty - zastrzeżcie karty! A ci, co kliknęli link - proponuję pozbyć się cookies z komputerów - poleciła Okupnik.

Miejmy nadzieję, że oszuści jak najszybciej zostaną zatrzymani.

loader