Obserwuj w Google News

Tak dziś wygląda Kasia Wilk z duetu z Mezo. Wokalistka bardzo się zmieniła [FOTO]

2 min. czytania
03.02.2022 22:31
Zareaguj Reakcja

Kasia Wilk i Mezo byli kiedyś popularnymi gwiazdami polskiej muzyki. Wokalistka śpiewająca w hitach "Sacrum" i "Ważne" przeszła ostatnio metamorfozę, która zmieniła ją nie do poznania. Zobaczcie, jak po latach zmieniła się Kasia Wilk. 

Kasia Wilk
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/EAST NEWS

Kasia Wilk zdobyła popularność jako wokalistka śpiewająca melodyjne zwrotki i refreny w piosenkach nagranych w duecie z Mezem. Utwory "Ważne", "Sacrum" czy "Mamy siebie" stały się prawdziwymi przebojami, które do dzisiaj są chętnie grywane w stacjach radiowych. Ponadto Wilk współpracowała z wieloma cenionymi artystami, m.in. śpiewała w chórkach u Kayah, występowała z Adamem Sztabą oraz zaśpiewała dwa utwory na płycie zespołu Kangaroz "Oddychaj". W 2010 magazyn "Machina" umieścił ją na liście 50 najlepszych polskich wokalistek. 

Redakcja poleca

Kasia Wilk - jak dzisiaj wygląda gwiazda hitu "Sacrum"? 

Po latach sukcesów z Mezem oraz dokonań solowych Kasia Wilk nadal pozostaje aktywną artystką. 40-letnia dziś wokalistka wprawdzie nie pojawia się już w mediach i tylko czasami można ją zobaczyć gdzieś na dużych festiwalach krajowych, cały czas koncertuje, a do tego aktywnie działa w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie gromadzi obecnie prawie 11 tys. użytkowników.

Piosenkarka niedawno pochwaliła się spektakularną metamorfozą. Piosenkarka nie jest już brunetką, jaką pamiętamy ją z czasów największej popularności. Teraz ma jasne włosy, a do tego sprawiła sobie fryzurę przypominającą słynną burzę loków Magdy Gessler. Sama jednak wolała porównanie do Shakiry. 

Osoby, które dawno nie widziały artystki mogą jej dzisiaj nie poznać. Zobaczcie, jak wygląda obecnie Kasia Wilk. Podoba wam się w blond włosach? 

Metamorfozy
9 Zobacz galerię
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/EN/Pawel Wodzynski/EN/ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EN/Jan BIELECKI/East News/EN/VIPHOTO/EN