Zamknij

Tak Ola Kwaśniewska świętuje urodziny. Pokazała romantyczną niespodziankę od męża [FOTO]

16.02.2022 14:40

Ola Kwaśniewska świętuje 41. urodziny. Gwiazda celebruje swoje święto w pięknych okolicznościach przyrody. Na insta stories Ola pochwaliła się romantyczną niespodzianką od męża - Kuby Badacha.

Ola Kwaśniewska
fot. Instagram.com/ Ola Kwaśniewska

Ola Kwaśniewska 16 lutego obchodzi swoje urodziny. Celebrytka skończyła właśnie 41. lat. Z tej okazji gwiazda wyjechała razem z mężem - Kubą Badachem za miasto. Na Instagramowym profilu córki Aleksandra Kwaśniewskiego pojawiło się urodzinowe zdjęcie. Również na insta stories celebrytka pokazała, jak świętuje urodziny.

Zobacz też: Ola Kwaśniewska kończy 40 lat. Tak się zmieniała [GALERIA]

Tak Ola Kwaśniewska świętuje urodziny. Pokazała romantyczną niespodziankę od męża [FOTO]

Celebrytka pochwaliła się zdjęciem z hotelowego pokoju, w którym Kuba ułożył płatki róż w kształt serca. Zakochani świętowali nie tylko urodziny Oli, ale również spóźnione Walentynki. Kwaśniewska podzieliła się również informacją z fanami,  że Kuba od 12 lat, specjalnie dla niej, nie koncertuje w w walentynki, aby móc spędzić czas tylko z nią.

 Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach 22 września 2012 powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w Katedrze Polowej Wojska Polskiego. Para chroni swoją prywatność i rzadko udziela wywiadów w mediach. Choć zakochani bardzo chcieli, aby ich ślub odbył się z dala od mediów, szybko przekonali się, że jest to niemożliwe.

"Bardzo chcieliśmy uniknąć robienia z naszego ślubu sensacji. Ale dość szybko musieliśmy pogodzić się z tym, że tego nie unikniemy” - przyznała w jednym z wywiadów Ola Kwaśniewska.