Obserwuj w Google News

Sanatorium Miłości: Iwona pokazała zdjęcia z młodości. Jest nie do poznania [FOTO]

Judyta Wanicka
1 min. czytania
30.03.2020 17:13
Zareaguj Reakcja

Iwona Mazurkiewicz z "Sanatorium Miłości 2" opublikowała swoje stare zdjęcia. Jak atrakcyjna Radomianka wyglądała w młodości? Fanom trudno uwierzyć, że to rzeczywiście ona. 

Iwona z Sanatorium Miłości
fot. Instagram:@sanatorium_milosci_tvp

Iwona Mazurkiewicz była najmłodszą uczestniczką 2. edycji "Sanatorium Miłości". W programie cieszyła się sporym powodzeniem wśród męskiej części turnusu. Choć starało się o nią wielu, a jej faworyt - Gerard zaproponował nawet wspólne wakacje, nie zdecydowała się na żaden związek. Program pozwolił jej jednak zdobyć sporą popularność w mediach oraz na Facebooku. Piękna radomszczanka stara się nie zaniedbywać swoich fanów, dlatego regularnie informuje, co u niej słychać. Ostatnio próbowała zainteresować internautów swoimi zdjęciami z młodości. 

Sanatorium Miłości: Iwona Mazurkiewicz pokazała stare zdjęcia

Iwona należała do najatrakcyjniejszych uczestniczek 2. edycji "Sanatorium Miłości". 61-latka nie tylko wyróżniała się zgrabną figurą, ale także nadzwyczaj młodym wyglądem. Czy tak było zawsze? Ze starych zdjęć wynika, że Iwona w młodości nie mogła narzekać na brak urody. Nawet w mało korzystnej fryzurze z lat 80. wyglądała oszałamiająco. 

Fani są jednak zgodni, że gwiazda "Sanatorium Miłości" wyglądała kiedyś zupełnie inaczej. Na zdjęciach, które zamieściła, trudno ją rozpoznać. 

Ślicznotką byłaś i jesteś. 

Iwonka pięknie, ale ja bym cię nie poznała i te ciemne włosy. Jestem pod wrażeniem - czytamy w komentarzach. 

Sanatorium Miłości: Waldek pokłócił się z Iwoną. Wyrzucili się z Facebooka. "To niezła aktoreczka"

 

RadioZET.pl/jw