Obserwuj w Google News

Sanatorium Miłości: Iwona i Gerard poszli na kolejną randkę. "Iskrzy. Będą razem!"

Judyta Wanicka
2 min. czytania
27.02.2020 16:11

Iwona i Gerard z "Sanatorium Miłości 2" będą parą? Przed finałem dwójka kuracjuszy udała się na kolejną randkę. Fani wróżą parze wspólną przyszłość.

Sanatorium Miłości
fot. Instagram:@sanatorium_milosci_tvp

"Sanatorium Miłości 2" powoli zbliża się do końca. Seniorzy flirtują i odbywają kolejne randki. Na razie największe szanse na związek mają Stenia i Władysław, ale tuż przed finałem nieoczekiwanie odżyły emocje między Iwoną i Gerardem. W zapowiedzi niedzielnego odcinka można zobaczyć, że dwoje kuracjuszy wybierze się na kolejną randkę.

Sanatorium Miłości 2: Iwona i Gerard zostaną parą?

Na Instagramie pojawiło się zdjęcie zwiastujące nowy odcinek, a na nim Iwona i Gerard wpatrzeni w siebie przy lampce wina. Iwona już na samym początku wyznała, że Gerard należy do grona jej faworytów. Gerard również nie ukrywał, że wysportowana fizjoterapeutka z Radomska podoba mu się najbardziej ze wszystkich kuracjuszek. W końcu oboje przystąpili do działania - kilka razy spotkali się tylko we dwoje i nie szczędzą sobie czułych gestów. Teraz okazuje się, że w kolejnym odcinku "Sanatorium miłości" znowu wybiorą się na romantyczne spotkanie.

Sanatorium miłości: Iwona szczerze o seksie. Zdradziła też, jaki powinien być jej idealny partner

Fani nie mają wątpliwości, że Iwona i Gerard mają największe szanse na zbudowanie związku. Pod randkowym zdjęciem posypały się życzenia szczęścia.

Myślę, że im się uda, bo ciut iskrzy między nimi.

Iskrzy między nimi. Będą razem, może tylko przez chwilę tylko, ale jednak. Trzymam kciuki!

Sceptycy z kolei wytykają parze zbyt dużą różnicę wieku i temperamentów. Z tym panem jak z ojcem wyglądała - komentuja fani na Instagramie. Myślicie, że im się uda? 

Sanatorium Miłości: para rozpadła się, bo uczestnik był za biedny? Zaskakujące informacje od Wiesi

 

RadioZET.pl/jw