Obserwuj w Google News

Rodzina księcia Williama i księżnej Kate powiększyła się. Przyjaciel pary zdradził szczegóły

2 min. czytania
26.01.2021 16:48
Zareaguj Reakcja

Książę William i księżna Kate przygarnęli nowego pupilka do swojej rodziny. Mały szczeniak był prezentem od brata księżnej, Jamesa Middletona. Dzieci książęcej pary są zachwycone zwierzakiem.

Księżna Kate książę William
fot. ANDY COMMINS/AFP/East News

Książę William i księżna Kate pod koniec listopada przekazali bardzo smutną wiadomość. Zdradzili, że zmarł ich wierny przyjaciel, pies Lupo. Para była zdruzgotana odejściem uwielbianego zwierzaka, który towarzyszył im przez 9 lat. Także dzieci mocno przeżył śmierć pupila.

- To był bardzo smutny weekend. Zmarł nasz drogi pies Lupo. Był serce naszej rodziny przez 9 lat. Bardzo za nim tęsknimy - przekazali kilka miesięcy temu za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Zobacz także:  Księżna Kate jest w ciąży bliźniaczej? Sensacyjne doniesienia magazynu

Książę William i księżna Kate mają nowego psa

Nie od dziś wiadomo, że królowa Elżbieta II kocha psy - jej ulubioną rasą jest Welsh Corgi Pembroke. Miłość do zwierząt przejął po niej książę William, który wraz z rodziną od dawna jest fanem angielskich cocker-spanieli. Lupo pochodził z hodowli rodziców Kate Middleton.

Teraz na jaw wyszło, że tuż przed odejściem wiernego towarzysza książę William i księżna Kate przyjęli pod swój dach innego zwierzaka. Przyjaciel rodziny zdradził, że w ich rodzinie pojawił się szczeniak.

- Nowy szczeniak jest uroczy, a cała rodzina jest oczarowana. Byli zdruzgotani, kiedy Lupo zmarł, co zrozumie każdy właściciel psa, ale dostali nowego szczeniaka przed śmiercią. Mieli nadzieję, że młodszy pies da Lupo towarzystwo i da mu trochę więcej energii - przekazał informator w rozmowie z "Daily Mail".

Przy wyborze psa brały udział dzieci. To one wybrały, który ze szczeniaków z hodowli Jamesa Middletona zostanie nowym członkiem ich rodziny.