Obserwuj w Google News

Księżna Kate jest w ciąży bliźniaczej? Sensacyjne doniesienia magazynu

2 min. czytania
07.12.2020 14:10
Zareaguj Reakcja

Księżna Kate jest w ciąży? Amerykański magazyn donosi, że żona księcia Williama spodziewa się bliźniąt, które przyjdą na świat w 2021 roku. Czy w linii sukcesji pojawią się dwie nowe osoby?

księżna Kate
fot. Pool / i-Images/i-images/East News

Księżna Kate jest jedną z najbardziej lubianych kobiet należących do brytyjskiej rodziny królewskiej. Żona księcia Williama cieszy się sympatią Brytyjczyków i ogromnym zainteresowaniem magazynów plotkarskich. Tabloidy uwielbiają przekazywać informacje o rzekomych ciążach księżnej - plotki na ten temat pojawiały się wielokrotnie i często okazywały się nieprawdziwe. Kilka miesięcy temu w sieci pojawiła się pogłoska o tym, że Meghan Markle spodziewa się dziecka. Choć wtedy żona księcia Harry'ego nie potwierdziła medialnych doniesień, niedawno okazało się, że faktycznie była w ciąży, jednak poroniła.

Czy tym razem plotki o ciąży księżnej Kate okażą się równie prawdziwe? Amerykański magazyn "In Touch Weekly" opublikował okładkę, na której czytamy "Bliźnięta dla Kate. Żałoba i radość w Pałacu Buckingham". Słowa nawiązują do smutnej informacji o utracie drugiego dziecka Meghan i Harry'ego. Tymczasem księżna Kate, jak podaje informator magazynu, spodziewa się bliźniąt, które przyjdą na świat już w pierwszej połowie 2021 roku.

Zobacz także:  Księżna Kate w sukni dekady. Niezwykłe wyróżnienie magazynu "Vogue" [FOTO]

Księżna Kate spodziewa się dzieci?

Jak podaje magazyn, informacja o poronieniu Meghan Markle została podana publicznie, aby odwrócić uwagę od ciąży księżnej Cambridge. Ponoć książę William i jego żona potrzebują teraz dużo spokoju i czasu wyłącznie dla siebie.

- Kate chce czwartej ciąży i myślę, że ta kwarantanna zwiększyła szanse na to. Zawsze uważałem, że taka izolacja doprowadzi do wyżu demograficznego, więc nie zaskoczy mnie, jeśli Cambridge’owie dołączą do klubu rodziców - zdradził znajomy książęcej pary w rozmowie z magazynem.

Myślicie, że ta plotka okaże się prawdziwa?