Obserwuj w Google News

Rodzina Martyniuków w żałobie. Nie żyje teściowa Zenka. "Nasza Kochana Mamusia odeszła wczoraj"

2 min. czytania
06.05.2021 14:47
Zareaguj Reakcja

Zenek Martyniuk stracił teściową. Nie żyje mama Danuty Martyniuk i babcia Daniela. Żona króla disco polo przekazała zasmucającą wiadomość w mediach społecznościowych. 

Zenek i Danuta Martyniukowie
fot. VIPHOTO/East News

Zenek Martyniuk i jego żona Danuta Martyniuk tworzą zgodne małżeństwo od ponad trzydziestu lat. Pobrali się z wielkiej miłości, a owocem ich związku jest syn Daniel. Wokaliście disco polo i jego żonie udało się stworzyć kochającą się rodzinę. Mimo że nieraz przeżywali burze i kryzysy, zawsze trzymali się razem. 

Ostatnio rodzina Zenka przechodziła wyjątkowo trudny czas za sprawą kłopotów z synem. Daniel ponownie popadł w problemy z prawem. W zeszłym roku trafił do aresztu w związku z łamaniem kwarantanny i prowadzeniem auta bez prawa jazdy. Martyniukowie za kaucją wyciągnęli go na wolność, lecz spokój nie trwał długo, bo Daniel szybko wrócił do starych nawyków. W dodatku rozpadło się jego małżeństwo z Eweliną. Danuta starała się bronić dobrego imienia syna i przez to wdała się medialny konflikt z byłą synową. W duchu jednak bardzo przeżywała rodzinny kryzys, a zwłaszcza rozłąkę z ukochaną wnuczką Laurę. 

Danuta Martyniuk zaprosiła byłą synową na święta? "Chcemy, żeby mała była z nami"

Zenek Martyniuk stracił teściową. Nie żyje mama Danuty Martyniuk

Rodzina Martyniuków otrzymała kolejny bolesny cios. W środę wieczorem zmarła mama Danuty Martyniuk i teściowa Zenka. 72-latka walczyła z COVID-19, później doszły także inne komplikacje zdrowotne. Pod koniec kwietnia kobieta trafiła do jednego z białostockich szpitali. 

Jest nam smutno, bo odeszła nasza druga mama. Obecnie załatwiamy wszelkie formalności związane z pogrzebem. Nasza rodzina jest zgrana, więc jakoś dajemy radę w tym trudnym czasie - powiedział w rozmowie z "Faktem" Zenek Martyniuk. 

Pogrążona w żałobie Danuta Martyniuk pożegnała mamę poruszającym wpisem na Facebooku. 

Nasza Kochana Mamusia odeszła wczoraj. Na zawsze w naszych sercach pozostaniesz. Dołączyłaś Mamusiu do naszego tatusia a do Swego męża. Spoczywaj w Pokoju - przekazała.