Zamknij

Pudelek: Barbara Kurdej-Szatan znika z kampanii Play. "Sieć nie przedłuży kontraktu"

24.11.2021 11:54

Barbara Kurdej-Szatan poniosła surowe konsekwencje w związku z postem o Straży Granicznej. Aktorka nie tylko straciła rolę w "M jak miłość", ale jak informuje serwis Pudelek, ma wkrótce zniknąć z kampanii sieci Play, z którą współpracuje do lat. 

Barbara Kurdej-Szatan
fot. TRICOLORS/East News

Barbara Kurdej-Szatan wywołała burzę swoim emocjonalnym wpisem o Straży Granicznej. Aktorka nazwała w nim polskich funkcjonariuszy "mordercami". Wprawdzie wkrótce usunęła post i przeprosiła za ostre słowa, sprawą zdążyła zainteresować się prokuratura i wszcząć dochodzenie z urzędu. Wkrótce gwiazda straciła rolę w "M jak miłość". Prezes TVP przekazał, że Kurdej-Szatan nie pojawi się już w nowych odcinkach telenoweli. 

Do zamieszania odniósł się także inny pracodawca Barbary Kurdej-Szatan - sieć Play. Operator od lat zatrudniający gwiazdę do reklam podkreślił, że odcina się od prywatnych opinii aktorki i na razie ich współpraca przebiega jak do tej pory. 

W ramach współpracy z Play pani Barbara Kurdej-Szatan gra powierzoną jej rolę w reklamach, natomiast jej poglądy wyrażane przez nią na prywatnych profilach w mediach społecznościowych w żaden sposób nie mogą być utożsamiane ze stanowiskiem firmy. Play obsługuje ponad 15 mln klientów, dla których świadczy najwyższej jakości usługi telekomunikacyjne. W swojej komunikacji dbamy o to, aby używany język wyrażał szacunek - oznajmiła Ewa Sankowska-Sieniek z Biura Prasowego Play.

Pudelek: Barbara Kurdej-Szatan wycofana z kampanii sieci Play

Ostatnio Barbara Kurdej-Szatan pojawiła się w nowej reklamie Play. Jednak serwis Pudelek podaje, że sieć ostatecznie miała nie przedłużyć z nią współpracy.

Play nie przedłuży kontraktu z Kurdej-Szatan. Czekają po prostu, aż skończy się ten, który teraz obowiązuje. W branży mówi się też, że w przyszłym roku nową kampanię będzie realizowała inna agencja reklamowa niż do tej pory. Agencje już składają Playowi oferty i propozycje jej odświeżenia. W nowej kampanii nie będzie już celebrytów typu Kurdej-Szatan czy Wojewódzki, postawią bardziej na prestiżaktorów w stylu Gajosa i Fronczewskiego. Mają dosyć tego zamieszania i awantur, listów protestacyjnych od klientów, które otrzymują i które blokują im skrzynki - cytuje swojego informatora Pudelek.

Przedstawiciel sieci Play powiedział w rozmowie z serwisem, że marka wycofuje materiały z Barbarą Kurdej-Szatan. 

W dniu dzisiejszym wszyscy handlowcy sieci Play otrzymali informację o wycofaniu materiałów reklamowych i marketingowych z Panią Kurdej-Szatan. Zmiana ta następuje od grudnia bieżącego roku - czytamy na stronie Pudelka.