Obserwuj w Google News

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Kinga Rusin wspomina producenta. Opublikowała wzruszający wpis

Sylwia Wamej
1 min. czytania
23.08.2019 10:05

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Mnóstwo gwiazd ze świata filmu i show-biznesu wspomina producenta filmowego. Kinga Rusin opublikowała poruszający wpis na Instagramie.

Piotr Woźniak-Starak
fot. VipHoto/East News

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Kinga Rusin wspomina producenta filmowego

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Kilkudniowe poszukiwania 39-letniego producenta filmowego zakończyły się tragicznie. Ciało filmowca wyłowiono z jeziora Kisajno w czwartek rano. Piotr Woźniak-Starak był znanym i cenionym producentem filmowym. Środowisko filmowe i show-biznesowe publikuje w mediach społecznościowych wspomnienia i wzruszające wpisy. Kinga Rusin opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie Piotra Woźniaka-Staraka, które okrasiła poruszającym komentarzem.

Jeden dzień, chwila nieuwagi i ... koniec. Ciągle nie mogę uwierzyć. Tyle planów, tyle marzeń, tyle możliwości i koniec...Bardzo smutno. Myślami i sercem z rodziną i bliskimi. To dla nich straszne dni. Nie sposób wyobrazić sobie tego bólu – napisała dziennikarka. Swoje wspomnienia o Piotrze Woźniaku-Staraku zostawali w mediach społecznościowych m.in. Borys Szyc, Joanna Racewicz, Paulina Krupińska, Magdalena Boczarska i Maria Sadowska.

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Jego ciało wyłowiono z jeziora Kisajno

Piotr Woźniak-Starak zaginął 18 sierpnia po tym, gdy wypadł z motorówki na mazurskim jeziorze Kisajno. Płynął razem z 27-letnią kobietą. Wpadli do wody podczas nieudanego manewru skrętu. 27-latce udało się dopłynąć do brzegu. W czwartek rano grupa płetwonurków wyłowiła ciało producenta filmowego. Prokuratura potwierdziła, że zaginionym był Piotr Woźniak-Starak.

RadioZEt.pl/SW