Zamknij

Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak świętują pierwszą rocznicę ślubu. Pokazali piękne zdjęcia [FOTO]

01.07.2020 10:01

Piotr Adamczyk i  Karolina Szymczak rok temu stanęli na ślubnym kobiercu. Sami zainteresowani ślub wzięli w tajemnicy przed mediami. W mediach społecznościowych zabrakło też ślubnych zdjęć. Dopiero teraz ukochana aktora zdecydowała się pokazać piękne kadry, świętując pierwszą rocznicę małżeństwa.

Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak świętują pierwszą rocznicę ślubu. Pokazali piękne zdjęcie [FOTO]
fot. Instagram.com/ Karolina Szymczak

Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak świętują pierwszą rocznicę ślubu. Żona aktora pokazała romantyczne zdjęcia

Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak rok temu pobrali się. Zakochani zrobili to jednak w tajemnicy przed wszystkimi. Zabrakło romantycznych wpisów i zdjęć z uroczystości weselnej. Dopiero teraz Karolina Szymczak zdecydowała się opublikować ślubne kadry, okraszając je pięknymi słowami.

"Pierwsze koty za płoty. "Małżeństwo jest dwukierunkową ulicą będącą ciągle w budowie" - napisała Karolina Szymczak. Drugie zdjęcie szczególnie wzbudziło zainteresowanie internautów, które przedstawia ściskających się za ręce państwa młodych.

Pod fotografiami pojawiło się mnóstwo ciepłych słów od fanów. "Gratulacje, kochani", "wszystkiego najlepszego na dalsze lata dla was",  "strasznie się cieszę twoim i waszym szczęściem"  - pisali fani.

Karolina Szymczak: Kim jest żona Piotra Adamczyka?

Karolina Szymczak jest modelką i aktorką. Młodsza o 19 lat od swojego męża Karolina na swoim koncie ma role w takich filmach jak m.in. "Diablo" oraz "Gwiazdy". Widzowie mogą kojarzyć ją z serialu "Oko za oko".

Piotr Adamczyk bardzo chroni swoje życie prywatne, a na jego Instagramie próżno szukać wspólnych zdjęć z ukochaną żoną.

loader

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl