Zamknij

Karolina Szymczak: Kim jest żona Piotra Adamczyka? Jest młodsza o 19 lat

Sylwia Wamej
12.08.2019 15:04

Piotr Adamczyk poślubił niedawno Karolinę Szymczak. Ukochana aktora jest młodsza od niego o 19 lat. Czym się zajmuje na co dzień?

Karolina Szymczak
fot. Piotr Fotek/Reporter/East News

Piotr Adamczyk wziął ślub. Kim jest Karolina Szymczak?

Piotr Adamczyk znalazł wreszcie „tę jedyną”. Aktor poślubił pod koniec lipca piękną Karolinę Szymczak. Para oficjalnie nie potwierdziła tej informacji, jednak na ich palcach można dostrzec obrączki. Sami zainteresowani nie afiszują się ze swoim uczuciem i próżno szukać wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych. Wiadomo, że nowa miłość Piotra Adamczyka jest od niego młodsza o 19 lat. Świeżo upieczona żona Piotra Adamczyka na co dzień zajmuje się modelingiem. Na swoim koncie ma okładkę dla amerykańskiego „Playboya”.

Karolina Szymczak zagrała główną rolę w „Diablo”

Ukochana Piotra Adamczyka — Karolina Szymczak również zawodowo ma wiele wspólnego z mężem, ponieważ sama też jest aktorką. 27-latka zagrała w serialu „Oko za oko” oraz w filmie „Gwiazdy”. Na swoim koncie ma również główną rolę w filmie „Diablo”. Na Instagramie chętnie publikuje zdjęcia, na których możemy zobaczyć jej wdzięki.

Piotr Adamczyk mówił w jednym z wywiadów, że chciałby mieć rodzinę. „Chciałbym mieć rodzinę. Nie będę już młodym ojcem, zdaję sobie z tego sprawę. Ale czy to jest coś, z czego trzeba się tłumaczyć?” – podkreślał. Być może u boku dużo młodszej żony jego marzenie się spełni.

 

RadioZEt.pl/ SW