Obserwuj w Google News

Paweł Królikowski w serialu TVP. Znów zobaczymy go na ekranach

Maciej Friedrich
2 min. czytania
30.01.2020 10:52
Zareaguj Reakcja

Fani Pawła Królikowskiego bardzo martwią się o stan zdrowia aktora, który kilka dni temu przeszedł kolejną operację. Jednak według medialnych doniesień na wiosnę ponownie będzie można zobaczyć go w TVP. Ma pojawić się w nowych odcinkach "Ojca Mateusza".

Paweł Królikowski w serialu TVP. Znów zobaczymy go na ekranach
fot. screen:YouTube

Paweł Królikowski ma poważne problemy ze zdrowiem i od ponad miesiąca przebywa w szpitalu. Aktor, który w 2015 roku przeszedł operację wycięcia tętniaka mózgu, ponownie musiał przejść operację. Niestety, według medialnych doniesień, pojawiły się komplikacje.

Królikowskiego wspierają nie tylko najbliżsi, ale też środowisko aktorskie i telewizyjne, w tym ekipa "Twoja twarz brzmi znajomo" i "Rancza". Fani aktora z niecierpliwością wyczekują jego powrotu do show-biznesu. Co ciekawe, "Super Express" poinformował, że będziemy mogli zobaczyć go w TVP wiosną.

 Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13: Adam Strycharczuk nowym jurorem. Zastąpi Pawła Królikowskiego

Paweł Królikowski w "Ojcu Mateuszu". Pojawi się w nowych odcinkach

Według informacji "Super Expressu" Paweł Królikowski pojawi się w zaplanowanych na wiosnę nowych odcinkach "Ojca Mateusza". Odcinki z udziałem aktora zostały nagrane jesienią, zanim trafił do szpitala. Królikowski po raz kolejny wcielił się w postać Pawła Winklera zakochanego w granej przez Kingę Preis Natalii. Bohater zdecydował się powrócić do Sandomierza, by walczyć o miłość.

Królikowskiego mogliśmy oglądać także w serialu "W rytmie serca". Podobnie jak w przypadku "Ojca Mateusza" odcinki z jego udziałem zostały nagrane wcześniej.

Paweł Królikowski - kim jest gwiazdor "Rancza"?

Paweł Królikowski urodził się 1 kwietnia 1961 roku w Zduńskiej Woli. Na ekranie debiutował w "Dniu kolibra" z 1984 roku. Ukończył studia na wydziale aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu. Na swoim koncie ma ogromną ilość ról filmowych, serialowych i teatralnych. Widzowie pamiętają go między innymi z "Pitbulla", "Belfra" oraz oczywiście jako Kusego z "Rancza". Od marca 2014 roku zasiadał w fotelu jurora "Twoja twarz brzmi znajomo".

Jest ojcem piątki dzieci, dwóch córek i trzech synów, w tym aktora Antoniego Królikowskiego.

 

RadioZET.pl/se.pl/MF