Obserwuj w Google News

Paweł Królikowski na nieznanym dotąd zdjęciu. Rafał Królikowski pożegnał brata [FOTO]

Maciej Friedrich
1 min. czytania
28.02.2020 10:50
Zareaguj Reakcja

Nie żyje Paweł Królikowski. Śmierć cenionego aktora była ciosem dla środowiska artystycznego oraz oczywiście jego najbliższych. W mediach społecznościowych brata postanowił pożegnać Rafał Królikowski. Opublikował nieznane dotąd zdjęcie.

Paweł Królikowski na nieznanym dotąd zdjęciu. Rafał Królikowski pożegnał brata [FOTO]
fot. PAP/Leszek Szymański

Paweł Królikowski nie żyje. W wieku 58 lat zmarł jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, którego widzowie pokochali między innymi za rolę Kusego w "Ranczu" i błyskotliwe oceny uczestników "Twoja twarz brzmi znajomo". Wiadomość o jego śmierci była ciosem dla środowiska artystycznego, żegnały do nie tylko polskie gwiazdy, ale i politycy, a nawet prezydent Andrzej Duda.

Bez wątpienia jednak z najmocniejszym poczuciem straty muszą poradzić sobie najbliżsi Królikowskiego. W sieci można znaleźć wzruszające słowa między innymi żony aktora Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i syna Antoniego Królikowskiego.

Rafał Królikowski pożegnał brata. Nieznane zdjęcie Pawła Królikowskiego

Zmarłego Pawła Królikowskiego postanowił pożegnać także brat Paweł. Na profilu aktora na Instagramie pojawiło się niepublikowane dotąd zdjęcie Pawła, prawdopodobnie pochodzące z rodzinnego zbioru. Brat zmarłego opublikował bardzo krótki, ale sugestywny wpis.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

- Bracie mój... - napisał Rafał Królikowski.

Pod postem zaroiło się od komentarzy fanów, którzy składali Rafałowi kondolencje i ciepło wspominali Pawła Królikowskiego.

- Wyrazy głębokiego współczucia, łzy cisną się same do oczu.

- Brak słów. Nie chce uwierzyć, smutek, smutek i łzy - czytamy.

RadioZET.pl