Zamknij
Oto 10 gwiazd, które trafiły do więzienia [ZDJĘCIA]
  • Mark Wahlberg
  • Chris Brown
  • Lindsay Lohan
  • 10 Zobacz
fot. Andrew F. Kazmierski / Shutterstock.com

Nie tylko zwykli ludzie czasami wpadają w kłopoty, znane osobistości też łamią prawo. Wiele celebrytów spędziło czas za kratkami. I chociaż ostatnio miało miejsce kilka głośnych aresztowań, jest mnóstwo znanych osobistości, o których być może nawet zapomniałeś, że odsiadywali wyrok w więzieniu.

Jak pokazuje historia, gwiazdy też mogą mieć kłopoty. Podobnie jak normalni ludzie, celebryci również wpadają w konflikt z prawem i odsiadują kary w więzieniach. Niektórzy znani ludzie trafiają tam z różnych powodów, od zarzutów związanych z narkotykami, bycia pod wpływem alkoholu, uchylania się od płacenia podatków czy krzywoprzysięstwa. Poznaj 10 znanych osób, które trafiły do więzienia.

Czytaj także: Oto 10 celebrytów spod znaku Strzelca

Znani ludzie, którzy trafili do więzienia

Ludzie, których oglądamy w telewizji – muzycy, aktorzy, artyści, gwiazdy sportu – to często ludzie, na których życiu skupia się większość społeczeństwa, jak również są wzorami dla dorastających dzieci. Niemniej jednak wielu z nich popełnia błędy, które czasami wpędzają ich w kłopoty z prawem. Niektórym z nich udaje się uniknąć kary ze względu na status celebrytów, niektórzy jednak nie wychodzą z opresji tak łatwo. Stworzyliśmy listę celebrytów, którzy zostali przyłapani na gorącym uczynku – sprawdź i zobacz, czy jest na niej któryś z twoich wzorów do naśladowania.

Czytaj także: Najpiękniejsze pary polskiego show-biznesu. Oni są razem od wielu lat