Zamknij

Olga Kalicka w gorącej sesji zdjęciowej

Redakcja
03.08.2018 11:17

Olga Kalicka stała się znana m.in. dzięki swojej roli w serialu „Rodzinka.pl”. Jak często bywa, młode gwiazdy „walczą” potem z dotychczas wypracowanym wizerunkiem. Kalicka, która w „Rodzince” gra Magdę, zamieściła w sieci zdjęcie z sesji tylko w bieliźnie. Chce skończyć z byciem „szaloną nastolatką”?

Olga Kalicka
fot. Instagram

Olga Kalicka kojarzona jest przede wszystkim jako szalona nastolatka z „Rodzinki.pl”. Widać jednak, że aktorka nie chce być kojarzona tylko z tą rolą i coraz częściej decyduje się pokazywać swoje bardziej kobiece oblicze. Na Instagramie zamieściła zdjęcie w samej bieliźnie. Fotkę opatrzyła krótkim komentarzem: „Lubię swoją kobiecość”.

Fani aktorki pospieszyli z pełnymi zachwytu komentarzami.

„Mega kobieco, a do tego bardzo seksownie. I to spojrzenie takie uwodzicielskie”, „Być świadomą swojej kobiecości to skarb”, „Olga wyglądasz zniewalająco i bardzo kobieco,po prostu super” – piszą. Nie sposób pominąć, że większość komentujących to zachwyceni urodą Kalickiej panowie.

Podobną fotkę gwiazda umieściła w sieci już jakiś czas temu. Wtedy również posypały się wyrazy uznania.

Olga Kalicka obcięła włosy. Tragedia - komentują internauci

Olga Kalicka urodziła się w 1993 roku w podwarszawskim Piasecznie. Grała już jako dziecko —  w wieku siedmiu lat wzięła udział w castingu do roli małej dziewczynki Marietty w serialu „Plebania” i od 2000 roku, przez 11 lat, występowała w tym serialu (do 2009 w roli Marietty, od 2011 w roli Kasi Cieplak). Od 2013 roku jest studentką Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Od niedawna jest aktorką warszawskiego Teatru Kwadrat.

RadioZET.pl/SA

Olga Kalicka obcięła włosy