Zamknij

Nicolas Cage zapłaci alimenty za 4 dni małżeństwa?

Maciej Friedrich
24.04.2019 11:07

Hollywoodzki gwiazdor Nicolas Cage miał wziąć ślub w Las Vegas, będąc pod wpływem alkoholu. I choć już po czterech dniach wziął rozwód, była żona nie zamierza mu odpuścić. Zażądała od aktora alimentów.

Nicolas Cage zapłaci alimenty za 4 dni małżeństwa?
fot. Instagram:@insta.cage

Nicolas Cage zapadł w pamięci widzów na całym świecie wieloma znakomitymi kreacjami aktorskimi. Hollywoodzki gwiazdor ma na swoim koncie między innymi rolę w „Zostawić Las Vegas”, za którą otrzymał statuetkę Oscara dla najlepszego aktora pierwszoplanowego.

Jednak Cage znany jest nie tylko z aktorskiego talentu. O gwiazdorze od dawna jest głośno ze względu na jego liczne związki i romanse. Trzykrotnie decydował się na małżeństwo, w 1995 roku poślubił Patricię Arquette, siedem lat później był już mężem Lisie Marie Presley, a w 2004 roku stanął na ślubnym kobiercu razem z Alice Kim. To najdłuższe małżeństwo aktora, które przetrwało aż 12 lat.

Czwarty ślub aktora, który zawarty został 23 marca 2019 roku, zaskoczył jednak nawet jego samego. Cage dał się ponieść magii Las Vegas i wiele wskazuje na to, że słono za to zapłaci.

Cage zapłaci alimenty
fot. Instagram:@insta.cage

ZOBACZ: Kolejna Polka  wielkiej hollywoodzkiej produkcji

Nicolas Cage zapłaci alimenty za 4 dni małżeństwa?

Nicolas Cage od kwietnia 2018 roku spotykał się z makijażystką Eriką Koike. Podczas pobytu w Las Vegas niespodziewanie para się pobrała. Okazało się jednak, że aktor błyskawicznie wycofał się z podjętej decyzji. Po czterech dniach wniósł o unieważnienie małżeństwa, które jego zdaniem zawarł pod wpływem impulsu i alkoholu. Ostatecznie udało mu się wziąć błyskawiczny rozwód, ale to nie koniec jego kłopotów.

Erika Koike zażądała od byłego męża alimentów za „utracone możliwości”. Jej zdaniem rozwód z Cage’em nadszarpnął jej reputację i może utrudnić zrobienie jej kariery. Nie wiadomo, jakiej kwoty domaga się 32-latka, jednak, znając realia Hollywood, z pewnością nie jest ona niska. Miejmy nadzieję, że Nicolas następną decyzję o ożenku przemyśli dwa razy.

 

RadioZET.pl/MF