Zamknij

Natalia Siwiec rozstała się z Mariuszem Raduszewskim? Jest oficjalny komentarz

20.07.2022 20:05

Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski nie są już razem? Partner modelki oficjalnie odniósł się do pytań zaniepokojonych fanów. Czy to koniec kolejnej znanej pary? 

Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski
fot. Bartosz KRUPA/East News

W polskim show-biznesie nastąpiła prawdziwa plaga rozstań. W ostatnich miesiącach związki zakończyli m.in. Joanna Opozda i Antek Królikowski, Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski, Filip Chajzer i Małgorzata Walczak, Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel czy ostatnio Maffashion i Sebastian Fabijański. Niewykluczone, że w najbliższych w miesiącach pechowy bilans obejmie kolejne słynne pary. 

Tymczasem fani poważnie zaniepokoili się sytuacją Natalii Siwiec i Mariusza Raduszewskiego. Ostatnio para miała rzadko pokazywać się razem na zdjęciach, w dodatku modelka podpisała jedno ze zdjęć: "kiedy odpuszczamy i nie trwamy w toksycznych relacjach, wszechświat zsyła nam promyki". Nic dziwnego, że internauci zaczęli podejrzewać, że rodzice 4-letniej Mii nie są już razem.

Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski się rozstali?

Poproszony o komentarz przez Pudelka Mariusz Raduszewski odniósł się do spekulacji na temat rozstania z Natalią Siwiec. Były piłkarz nie krył zdziwienia pytaniem i zapewnił, że w związku z modelką wszystko układa się jak należy. 

Nie wiemy, skąd wzięły się te plotki... Może to kwestia tego, że jak byliśmy w Tulum to Natalka cały czas pokazywała mnie na swoim Instagramie, a w Polsce oboje skupiliśmy się na pracy i różnych projektach i było mnie tam trochę mniej - zastanawiał się w rozmowie z Pudelkiem i podkreślił, że właśnie jadą z Mią na wakacje kamperem. 

Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski poznali się w 2002 roku na imprezie po wyborach Miss Bałtyku. Parą zostali jednak dopiero osiem lat później. W 2012 roku wzięli ślub w Las Vegas, a w sierpniu 2017 roku powitali na świecie córkę Mię.

Warto wspomnieć, że Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski nie są małżeństwem w świetle polskiego prawa. Po przysiędze złożonej w USA obiecali rodzinie, że wyprawią jeszcze jedną uroczystość, tym razem w Polsce, ale do dzisiaj się na to nie zdecydowali. 

Natalia Siwiec pierwszy raz pokazała zdjęcie ze ślubu. Tak wyglądała jej suknia [FOTO]

loader
Znane pary, które rozstały się nagle. Nikt się tego nie spodziewał
11 Zobacz galerię
fot. Kamil Piklikiewicz/East News